Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy lány belsőre iszonyúan bejött, viszont külsőre nem annyira?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány, akivel még nyáron ismerkedtem meg. Az előző, 2 éves kapcsolatom után kb 2 hónappal. A lány nagyon jó fej, nagyon bírom, nagyon tetszik az életfelfogása, a gondolkodásmódja. Viszont testileg annyira nem jön be. Vagyis, konkrétan az arca. Nem arról van szó, hogy valami torz, sebhelyes akármi. Mert egy szép lány, csak valahogy ha rá nézek, nem érzem magamban, hogy húúú, igen, nagyon beindul a kémia.

Szóval nem tudom, hogy járjak-e vele. Bűntudatom lenne, ha az utcán meg a számomra vonzó lányok után forgolódnék. Viszont az összes lány közül, akikkel eddig jártam, a legjobb fej.

Volt már veletek hasonló? Ha igen, belevágtatok egy kapcsolatba?


2011. okt. 22. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
HA én lennék az a lány, azt kívánnám így előre: kímélj meg magadtól!
2011. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha téged ilyesmi zavar, akkor inkább kíméld meg szegényt.. Mert a végén tényleg otthagynád csak valaki más miatt...
2011. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálam, csak helyzetemben fiúval. Nem vonzódok hozzá testileg, ugyanakkor nem mondom, hogy elképzelhetetlen lenne vele. Nagyon kedvelem, nagyon szeretem, ő többet érez, és inkább mondom azt, hogy "próbáljuk meg", mert látok esélyt a dologban. Addig is idő...hátha ezt is megoldja, és elrendeződik.

Szerintem kezdjetek el randizni, de haladjatok lassan, és lehet a testi vonzalom is kialakul idővel. Ha más nem, még maradhattok haverok.

2011. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
n lány vagyok, de az egyik jóbarát iránt én is így érzek. Nem tudom mi lesz:S
2011. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak tényleg, a társaságát nagyon élvezem.

És nehéz. De nem is akarom húzni az agyát, szóval ez így sokáig nem mehet.

Csak úgy vagyok vele, hogy úgysem ő lesz az igazi. Legalábbis a mai világban ez eléggé komplikált. Most 22 vagyok. A lány 23. Lehet még tapasztalatot kellene szereznem.

Nem tudom. Tanácstalan vagyok, pedig nem sok dolog fogott ki rajtam eddig. Ez most pont egy ilyen.

Nem akarom megbántani, ahhoz túlságosan is becsülöm. De tisztában vagyok vele, ha találkozni hívom, mert vele akarok lenni, akkor neki fáj, mert többet akar.

2011. okt. 23. 00:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen a te esetedben pont azért nehéz, mert neked kell megtenned a lépést, amiért felelősséget kell vállalnod, plusz te még messze vagy attól a kortól, mikor el kéne köteleződni, ő meg egyre közelebb...

Ő akkor biztos többet érez irántad?

2011. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, ugyan így voltam egy férfival. Ő a csillagokat is lehozta, csak hogy velem lehessen, csak hogy megfoghassa a kezem. Nagyon tanácstalan voltam, bírtam, kedveltem, de külsőre nem igazán jött be elsőre, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy nem az esetem... adtam egy esélyt magunknak, mert ahogy telt az idő, egyre jobban vonzódtam hozzá. Most meg egyszerűen nem bírok kiszeretni belőle, pedig rohadt szemét módon átvert, eltűnt az életemből...
2011. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És imádtam minden porcikáját :)
2011. okt. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont az arca jött be nagyon, viszont a teste elsöre nem, mert husika volt. Neki sem jöttem be túlzottan, de sokat találkoztunk, megismertük egymást és fokozatosan egymásba szerettünk.

2 nagyon boldog év volt...


Egyszóval bármi lehet.

2011. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, ő biztos többet érez. Meg neki külsőre is eléggé bejövök.

Nekem sem közömbös, csak hát ugye...

De ezt már leírtam.

2011. okt. 23. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!