Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » De úgy mégis, mit kéne tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

De úgy mégis, mit kéne tennem ha úgy érzem külsőre bejövős a leányzó, de belsőre annyira nem?

Figyelt kérdés

és azt látom rajta hogy én is bejövök neki.


ami zavaró ,hogy sokszor piál, sok idősebb haverja van, mindig lóg valamerre az utcán..


de viszont nagoyn bosszant hogy ha meglátom, tökre tetszik, viszont ha jobban megismerném már lehet hogy csak arra vágynék hogy legyen valaki mellettem, ugyanis lelki társnak nem felelne meg.. a másik dolog, ha valaki szakítana kettőnk közül akkor az ő lenne. azt pedig nagyon utálom ,ha a csaj teszi.(mer én nem vagyok képes rá)


mondhatni több mint köszönő viszonyban vaguynk. de nem beszélünk gyakran


18f


2011. okt. 9. 21:34
 1/5 anonim válasza:
75%
dugd meg !aztán hagyd ott!
2011. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krvua ***** válasza:
49%
1.nèl a pont.
2011. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D nem olyan vagyok. sőt inkább a másik véglet .akinek sok idő kell mire becsajozik..
2011. okt. 9. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint mikor a kislányoknak az osztály macsója tetszik, aztán jól kihasználja őket
2011. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehethogy ha van valakije, akkor azzal szemben teljesen normális, megbizható csaj. Nekem volt egy ilyenem. Előttem olyat is megcsinált, h elment nyaralni hétre 6 pasival, ő meg egyedül csaj, meg minden buliban piált. Na mondom b*zeg ez is megéri a pénzét. Aztán egy buliban összejöttünk, és én is meglepődtem, hogyha szeret valakit, akkor milyen nagy szive van :) Megmaradt bulis csajnak, de egyébként nagyon szeretetre méltó volt, minden megbeszéltünk, igaz támaszom volt a csaj 2,5 évig. Szóval leheth ez a csaj is ilyen. Sztem adj neki egy esélyt nyugodtan. Lehet te is kellemesen csalódsz majd :) Ha mégsem ,akkor meg leépited őt azt kész.
2011. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!