Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam meg otthon...

Hogyan mondjam meg otthon hogy szeretnék egy új borotvát? :S

Figyelt kérdés
már 2 éve borotválom a lábam(tudom,én sem szeretem,de majd a késöbbiekben megpróbálok rászokni az epilálásra).kb 1 éve elvettem nevelőanyám borotváját,nem tűnt fel neki,egy régi neszeszerben találtam.viszont már nem jó,eléggé rossz már a pengéje.valószinűleg tudja hogy borotválom valamimet,de még sem állhatok oda elé,hogy kérek egy borotvát.vagy ezt kéne? :S
2010. okt. 7. 20:24
 1/10 A kérdező kommentje:

magyarul,nem mondtam meg neki hogy van borotválom,és hogy borotválom bármimet is!!

14 éves lány..

2010. okt. 7. 20:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1 éve ugyanazzal a borotvával borotválkozol??:O:O

Hány éves vagy?Szerintem mond meg neki,biztosan tud róla nem hiszem hogy nyáron nem vette észre hogy nem dzsumbujos a lábad:D

Vagy vegyél te,vagy tőle vegyél el megint 1et:D de azt már ne 1 évig használd:D

2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nos első lépés mond anyádnak kell borotva második lépés nincs avagy elmész és veszel ami mégegyszerűbb-.-
2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyud boltba megy, menj vele Te is és fogd magad és vedd le a polcról, ha megkérdezi, hogy minek, akkor mondd azt, hogy mert kell. Ennyi. Különben meg nem valami higiénikus más borotváját használni. Egy csomó fertőzést elkaphatsz, ha megvágod magad.
2010. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ne butuskodj már egy évig egy borotvát használsz?!

ez is egy természetes dolog,hogy szőrtelenítesz,és mért kellene ezt eltitkolni?kérd meg,hogy vegyen neked,vagy vegyél a zsebpénzedből és meg van oldva.

nem értem,hogy egyáltalán milyen borotva az ami egy évig képes szőrtelenítésre

2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Szólj a nevelőanyádnak,ő meg fogja érteni.De más borotvájával nem szabad borotválkoznod.Fertőzést is kaphatsz tőle.Inkább kérj anyukádtól egy újat,minthogy baj legyen.De azt már ne 1 évig használd.Szépen beszéld meg vele a dolgot.Remélem megértő lesz veled.
2010. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

nekem legkésőbb 2 hét után sz*rrá megy a sima eldobható.a márkásabbak meg 1-2 hónap után használhatatlanok...nem tudom,hogy milyen borotva volt az ,vagy milyen gyakorisággal használtad,de ez nekem is furcsa,hogy 1 évig.

szerintem beszéld meg vele,hogy borotválni szeretnéd a lábadat,mert nagyon zavar rajta a szőr.biztos megérti.ha meg nem akkor gyűjtögetsz és veszel magadnak.

2010. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Dm- ben 250ft 1 csomag eldobhatós borotva amiben van 3-5 db! Annyi zsebpénzed csak van:)

a férfi részlegen van a borotvahabok borotvák között.

Vagy van női is, az sem sokkal drágább, 3-5 db 350ft kb.

2010. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tűnik valami reálisnak.

Egy évig kitartson egy borotva, elég lehetetlen. Én nem borotválom magam annyira gyakran(azt sem mondom, hogy ritkán), de egy borotva MAX 4 hónapig tart, utána már nem vág.

Amugy szeintem annyi zsebpénzt kérhetsz tőle, szerintem adni is fog, hiszen ennyi kevés pénz nem csak borotvára jőn jól. Csak kérj és kész, ne mond, hogy mire, csak kérj tőle. Megkérdezhetem tőled, hogy hány éves vagy?

15/L

2010. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyet értek az utolsóval.és az első válaszban le írta h 14éves
2010. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!