Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » El tudnád fogadni, ha a 18...

El tudnád fogadni, ha a 18 éves lányod egy lány barátnőjét hozná haza és elmondaná hogy együtt vannak?

Figyelt kérdés
Mit szólnál ahhoz, ha leszbikus lenne a lányod?

2023. ápr. 1. 20:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%

Semmi probléma.

Elfogadnám, sőt. Amiket manapság hallani, hogy milyen agresszív, tahó férfiak vannak, még azt mondom, hogy talán jobb is.

2023. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen elfogadnám.
2023. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadnám ha így lenne.
2023. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
2%

Hajaj.

Ha szeretik a cuckokoldot, még néha megis nézném őket, hogy mit tevékenykednek az ágyikóban.

2023. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
Én elfogadtam, bár nekem a fiamnak van barátja, s már felnőtt. De nagyon szeretem a barátot is. Mint ahogy szeretem a másik három gyerekem párjait is.
2023. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
17%

15.

Akkor te egy igazi minta papa vagy, mert a melegség az már bizony egy keményebb téma.

A leszbikussággal valahogy elfogadóbb a társadalom sokkal.

Azt valahogy nem tartja olyan borzasztó nagy bakinak senki, mint a melegséget.

A Pride felvonuláson is a melegek bántása miatt van a balhé. A leszbikus nőkkel nem foglalkozik különösebben senki.

Azért nyugtass meg.

A másik 3 gyermeked heteró ugye ????

2023. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
92%
"A leszbikussággal valahogy elfogadóbb a társadalom sokkal." Nem elfogadóbb. Csak a pasik szívesen fantáziálnak két csajról. De az hogy feláll rá neki, nem azonos azzal hogy elfogadja. Mesélhetnék, milyen hisztiket tudnak levágni a faszik mikor el vannak hajtva.
2023. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%
Mi mást lehet erre reagálni, mint elfogadni?
2023. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
89%

Hisztiznek a pasik amikor elvannak hajtva.

Megis érdemlik.

Akelyik nem érti meg, és ennek ellenére is próbálkozik, az megérdemli, hogy el legyen hajtva.

Ez azért van, mert sok pasi képtelen felfogni, hogy egy szép arcú jó megjelenésű, csinos nő, hogy lehet leszbikus.

Sokan ezt képtelenek felfogni.

Pontosan ugyanúgy, ahogy egy jóképű, sármos izmos pasi, meleg.

Nincs ebben semmi különös. A nemi iddentitás nincs összefüggésben a kinézettel.

Sokan ezt nem vágják.

2023. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%
15-ös vagyok. Amúgy nem apa, hanem anya. Másik három gyerekem heteró, de nálunk senkinek sincs gondja a fiammal, se a barátjával. Az apjuknak sincs, se a tesóknak, se a tesók párjainak. Sőt az apukával elváltunk, s az új párjaink is elfogadják.
2023. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!