Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen gyerekesek a fiúk?

Miért ilyen gyerekesek a fiúk?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy a lányok valamivel korábban érnek.

De nálunk a fiúk ... annyira gyerekesek:S

Alufóliából csinálnak pici golyókat és azt dobálják órán a teremben,meg ezekkel köpőcsöveznek.

Énekelgetnek,de mindig vicces vagy hülye szövegeket.Kitaláltak egy dalocskát maguknak és azt is szokták énekelni ... (de azt inkább nem írom le,mert felismerik meg engem is)

A lányokat csipkedik,meg úgy csinálnak minta csikiznének csak erősen...sőt néha még csapkodnak is.Tegnap pl. az egyik fiú 2x rácsapott egymás után a combomra és még nevetett rajta.Miközben nekem meg zsibbadt a combom és alig éreztem utána.

Előszeretettel kapcsolják ki a melltartónkat is.

És ha valakinek rossz napja van,vagy valami problémája van és nincs jó kedve rögtön azt kérdezgetik,hogy menstruálunk-e meg ilyenek.

Egyébként meg mindig a buli,cigi,pia és szex a téma...


És ha mi lányok beszélünk a szexről azt mondják,hogy szexhiányunk van meg ilyenek.



Annyira gyerekesek,már kezdem unni.És hiába mondom nekik,hogy fejezzék be csak nevetnek és kifiguráznak.Na persze,akkor már mi is nevetünk,mert ahogy ezeket elő szokták adni az nem semmi..

16 évesen miért ennyire gyerekesek?


2010. okt. 8. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
hát egyszer élünk ,amúgy meg boldogok a lelki szegények... 15/f
2010. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Erre a legegyszerűbb a válasz. U D V A R L Á S,

T E T S Z E T É S, na meg a M E N Ő Z É S...


Ez a három legjobb szó rá..


18/F


én már 14 évesen leszoktam erről a hülyeségről, de hidd el, a fiúkat a farkuk és nem az eszük írányítja néha néha..


Azért vágott combon mert impotálni akart.


a galacsin golyózás órán meg puszta hülyeség vagy unatkozás.

Nyugi, 17-18 éves korukra normálisak lesznek. Megkomolyodnak :)


Viselj el még 1-2 évet és minden jó lesz (általában)

2010. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Uristen ez nagyon durva! Nálunk is néha gyerekesek a fiúk de velük komolyan is lehet beszélni pedig csak 15 évesek. Beszélj velük határozottan. Adj nekik egy pofont ha bántanak. Lássák azt, hogy veled nem lehet szórakozni. Azon kívül meg legyél azért jó fej, hogy tudjanak havernak is tekinteni.
2010. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az egyik osztálytársamat már többször is felpofoztam .. de nem hatott.

Van egy új osztálytársunk,ő is fiú.Jó fej meg minden,de néha bunkó és gyerekes.Már neki is adtam taslit.Mondjuk ő legalább néha rendes,normális.

2010. okt. 8. 21:24
 5/17 anonim ***** válasza:
hehe elsőn szakadtam
2010. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van,második válaszoló.

Ma pl. az egyik fiú azt mondta,hogy rosszat álmodik mióta megismert!De olyat is mondott a héten,hogy cica,királylány meg ilyenek...de ezeket mind viccesen mondja.

De ha így akar bevádógni hogy egyszer üt máskor meg királylányozik....:)

2010. okt. 8. 21:33
 7/17 anonim ***** válasza:

jujj ez nagyon rossz lehet:S

nálunk szerencsére teljesen más a helyzet..jó rengeteget h*lyéskednek de úgy hogy nem bántják meg a csajokat:) és náluk mindig cica vagyok:D

azt tudom ajánlani hogy ne figyeljetek rájuk! órán fóliagalacsin tök bulii:) abba nincs semmi rossz.:) buli..cigi..stb..abból meg egy két év és kinőnek:)

fel a fejjel:)

2010. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük. ne szólj be semmit, rájuk se nézz. ha valakit semmibe vesznek, az megalázó, és akkor előbb utóbb leszoknak ilyenekről... "a fiúk lassabban érnek" ez igaz..:) idősebb fiúkkal ismerkedj mindenesetre..:)
2010. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát, az ilyenekből nekem is elegem van. Mi 14 évesek vagyunk. Én lány speciel.. Oszt.társam az ölembe ül, a másik azon röhög h miért engedem, mikor látja h próbálok "kimászni" alóla.. És rám haragszik az összes fiú h mekkora rib* vagyok h ilyet megengedek. Miközben ők is csinálják ezt velünk. Olyan mintha beszívnának, és kiesik nekik minden. Nagyon gáz. Én is rájuk szólok, meg egyéb "merényleteket" is próbálok elkövetni, de nem sok sikerrel. Én is csak remélem h kinőnek egyszer ebből. Ha nem sikerül nem a mi gondunk, ők lesznek hülyék.
2010. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mert átlag 14-18 éves korig a farkukkal gondolkondak és ez nem szokott jó döntéseket hozni
2010. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!