Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk-lányok, mit jelenthet ez...

Fiúk-lányok, mit jelenthet ez a viselkedés egy srácnál? A barátom, de én többet szeretnék tőle.

Figyelt kérdés

Általában előttem ül órán, néha egymás mellett vagyunk, és amint előszedem a cuccaimat, az összeset elveszi, különösen a radíromra pályázik, amire mindig ír nekem valamit, rajzol rá, stb. A dolgaimra általában azt szokta ráírni, hogy ő az én istenem. A mai legszebb "XY (a saját neve) egy kegyes isten, az én istenem". Ilyen üzenetekkel irkálja tele a holmimat, megsértődik, ha leszedem őket, és amikor visszaadja őket nekem, megdicsér, hogy "milyen szépeket írok róla" :'D

Úgy vettem észre, hogy vágyik a figyelmemre, meg hogy megdicsérjem, amit meg is szoktam tenni, figyelek is rá, teljesen el tudja vonni a figyelmemet minden másról, de valahogy nem elég neki.

Viszont amikor megjegyzem neki, hogy szeretem őt, vagy hozzáérek, akkor általában mogorva lesz, és csak annyit mond, hogy ezt inkább hagyjuk. Nem tudok rajta kiigazodni. Kiprovokálja, hogy megmutassam az érzéseimet, de amikor így teszek, akkor olyan, mintha haragudna rám... segítség! Teljesen összezavart!


Hamarosan 15 éves lány vagyok, ő pedig 16 éves fiú, az osztálytársam.


2011. szept. 29. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
azt hogy egy óvodás gyík :/ kb ott csinálják ezt
2011. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Lehet h büdös vagy :S
2011. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
hát tényleg gyerekes..az elején azt hittem hogy ilyen 13 évesek vagytok..
2011. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második: igényes vagyok magamra, nincs testszagom, és nem használok kellemetlen illatú parfümöt sem.

Általában tényleg elég gyerekes a srác, de azért meg tud komolyodni, ezért nem értem, mi van.

2011. szept. 29. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha egyszer, amikor épp kettesben vagytok valami nyugodt helyen, megkérdeznéd tőle. Mondd el, hogy nem tudsz kiigazodni rajta, mert ellentmondásosan viselkedik. Mit szeretne? Ha barátok vagytok, v. járni szeretne? Egyszer őszintének kellene lennie. Ha nem képes kinyögni pár őszinte mondatot, hanyagold, mert még nagyon éretlen. Később persze beérhet.
2011. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem középiskolában volt egy srác, már elsőtől kezdve tetszett nekem, szerintem én is neki, de én könyvmoly jótanuló voltam, ő meg bármit megtett hogy népszerű legyen, és hogy az fiúk közül ő legyen az ász...Úgy gondolom valami ilyesmi lehetett az oka. Az évek során piszkálódásig jutottunk, egyszer majdnem komolyan összevesztem vele, mikor az emelt töris (igen tényleg stréber féle voltam...) fiú csoporttársammal rászoktunk arra, hogy együtt együnk és ez nem tetszett neki. Meg a szerenádkor is ott ölelgetett tökrészegen, meg mikor összefutottunk a már említett csoporttársam osztályával tolt odébb felfelé a tanár lakása felé. Néha beszólogatott, aztán meg bocsánatot kért. Negyedikben matekon egymás mellé ültettek minket, teljesen kiidegelt, mert egyik nap tök jófej jókat beszéltünk (ő is írogatott a radíromra, a nevét és ő is zokon vette, ha esetleg letöröltem róla - nem tom ennek mi egyébként az értelme), másnap meg kékre zöldre rugdosta bokám... A legdurvább viszont az volt, mikor hétvégeken hajnalban felhívott tökrészegen, és hol azt mondta, hogy k*rva vagyok, hol meg azt hogy szeret. Ez ment hónapokig, a végén csak felvettem a telefont aztán magam mellé tettem, várva, hogy letegye. A suliban egyébként egyszer sem hozta fel a hívásokat. Ha volt valami iskolai esemény (film, vagy hangverseny) akkor mindig egymás mellé kerültünk valahogyan. Érettségi bizonyítványkor fényképezkedtünk a barátnőimmel, ő meg odajött és végül készült rólunk pár kép. ÉS ennyi volt.

Általában értetlen, meg mérges voltam miatta, szóval nem zokogtam tőle össze a párnám, de ő és a viselkedése meghatározta a gimis éveimet.

Én azt mondom ne vedd komolyan, ne reagálj a provokálására, mert az tényleg tud fájni, ha kiadod az érzéseid, aztán a másik meg félresöpri. Igaz, én soha nem mondtam az osztálytársamnak hogy szeretem, egyszer mikor mutogatta az izmos karját (mert bakker tényleg tök izmos volt) akkor mondtam, hogy jópasi. Ő kedvesen válaszolt vissza, meg kábé onnantól kezdve mindig mondta hogy szereti a hajam (semmi extra egyenes barna haj). Haragudott mikor rövidre vágattam, aztán megbékélt vele.

2011. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!