Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a kamasz fiadnak,hogy...

Engednéd a kamasz fiadnak,hogy internetes csatornán szerepeljen,ill. aktív résztvevője legyen?

Figyelt kérdés

Igazából tudom,hogy sokan foglalkoznak manapság már ezzel,de nem túl fiatal hozzá?Lehetnek káros hatásai?

Azok,akiknek a gyereke vezet csatornát 16-17 évesen,észrevettek esetleg valamit,ami hasznos lehet?

A válaszokat előre is köszönöm szépen!



#16 éves #Internetes csatorna #Saját műsor
2023. ápr. 27. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

10


Nem, az iskolában hogy több bántás érhet már csak a sima létezéssel is, jobban megalázhatnak, kevesebb az esélye, hogy valaki támogat, s javarészt tenni se tud a bántások ellen a gyerek. Ezeket elfelejtettem megemlíteni.


Arról nem is beszélve, hogy az internet világában ott van a bizonyos táska... a tiltáska... Szövegben, szépen átgondolva meg különben is könyebb visszaoltani valakit, mint élőben abban a pillanatban, mikor bántottak.

2023. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
A Redditet tilthatod… ország világ fröcsög rólad..
2023. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
4. Na és pontosan hol, és miért kéne?
2023. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

7es, ha Redditen valaki beszól, akkor le kell b.szni hogy még bebújjon a sarokba depizni XDD hacsak nem balf.sz a kölyök hogy még ott sem mer megmukkani

Nekem beszóltak már párszor a neten, keményen lebas.tam mindegyiket, még egy nőt is Xd

2023. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!