Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mi a véleményetek erről?

Szülők! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmről van szó. Ő 12 éves és 15-16 éves fiúk után fut. Egyik se tart sokáig max pár hétig mert aztán a srác mindig "köcsög" lesz. Tudja hogy csak megfektetni akarják őt de mégis adja alá a lovat a srácoknak. Tiltogatja őket, se veled se nélküledet játszik velük. Én mondtam neki hogy ezt nem kéne, meg hogy baja eshet, de nem érti meg. A mostani csávója az exének a húgának (aki egy barátnője) az exe. Most hisztizik hogy a csávó szerelmet vallott neki, meg összevesztek és letiltotta. Mert a srác nem válaszolt és a Maldív szigeteken van. Nem tudom hogy a szülei tudnak e róla de engem aggaszt. Én 12 évesen nem random fiúk után mászkáltam és a legnagyobb problémáim a dolgozatok voltak. Én se vagyok olyan idős, de azért szerintem érettebb a gondolkodásom.

16/l


2023. ápr. 27. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A szülei nyilvánvalóan nagyon nem figyelnek oda a lányra, ezért teszi, amit tesz.
2023. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mirol tud beszelgetni egy 12 es egy 16 eves hogy baratnok? Ezt igy minden rosszindulat nelkul kerdezem
2023. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Edzőstársak vagyunk
2023. ápr. 27. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Sodorja a tarsadalom el van hanyagolva. Ha kultúrált helyekre hordanák akkor arra fókuszálna.
2023. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ezt nem neked kell megoldani.

Amúgy nehezen tudom elképzelni. 12 évesen az én lányom még mondhatni babázott.

Nagyon fura, kamu szagú a történet.

tiltogatja őket? honnan? Ennyi idősen profilja sem lehetne.

2023. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van profilja. Instagram, messenger. Ennyi idősen nekem is volt. Állandóan sminkeli magát. Narancssárga alapozóval. Amikor kérdeztem tőle, hogy miért, arra azt válaszolta hogy az osztálytársai is sminkelnek. Jelenleg 6.os és 4 tantárgyból áll bukásra. Nekem is felfoghatatlan. Én 12 évesen még barbiztam. De az akkori osztálytársaim is már fiúztak.
2023. ápr. 28. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

12 evesen mar en sem barbiztam, pedig 10 evvel vagyok nalad idosebb.

Nyilvan nem jo, ha bukasra all meg nem jo, ha a fiukat hulyiti,de ha a fejed tetejen porogsz akkor se fog semmi tortenni. Kamasz, akiben tombolnak a hormonok, uj erzesek, meg akar felelni, otthon nem tanitottak neki ertekeket, azt se o maga mennyit er, es hogy nem kell a tarsai elismereseert kapaloznia. Majd kinovi, remeljuk terhes vagy nemibeteg nem lesz.

Es hiaba lettem lepontozva, meg mindig tartom, hogy 16 evesen az eg vilagon semmilyen kozos temam se lett volna egy 12 evessel, nem meg baratnokkent logni vele...

2023. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!