Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek gáz, ha nem...

Szerintetek gáz, ha nem akarok diszkóba menni?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és elvégre most kezdődnek a bulik,bálok,stb., ezek mind diszkóban. De nekem nincs kedvem menni. Bár az osztályból is minden lány megy és furán viselkednének velem, hogy én nem megyek, csak ezért mennék. De valóban nincs kedvem se, ahelyett sokkal jobban ellennék, meg őszintén utálom festeni magamat és éjszaka riszálni magam. Nem tudom, valahogy úgy érzem, hogy erre még ráérek...Szerintetek nagyon gáz, hogy ilyen elképzelésem van ?
2010. okt. 10. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
igen gáz, méghozzá oxigén
2010. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem. Én nem voltam életemben ilyen fajta helyen, de valahogy nem is hiányzik, persze szinte mindenkitől az ott szerzett "élményeket" hallani. Ha nem éreznéd magad jól ott, ne menj; kevesen vannak, akik nem járnak ilyen heylekre...


17/F

2010. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jaja,kevés aki nem megy épp ezért lenne fura,hogy én nem megyek

S a baj az,hogy a szüleim se örülnének,ha nem mennék,szerintük ez szociális fejlődés szempontjából nagyon kár lenne kihagyni

Ha engem ez érdekelne....

2010. okt. 10. 11:00
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz!

Én discóban soha nem voltam, és őszintén: nem is hiányzik. Valahogyan taszít az ahogyan a korombeli ill. a fiatalabb nemzedék mostanában bulizik, kiráz tőlük a hideg. Mert azzal semmi bajom, hogy megiszik valaki 1-2 pohárral, de tudja hol a határ. Viszont mikor már arra megy ki a "játék", hogy totál részegre leissza magát, aztán összefekszik fűvel-fával...na az már nagyon nem jön be. Tisztelet a kivételnek, de ilyen sajnos nagyon kevés akad!

Szóval én úgy voltam vele, hogy elég a történeteket hallani, minek menjek olyan helyre ahol főleg ezek miatt nem érezném jól magam. Szóval én nem mentem, már nem is fogok...így fogadtak el.

24/N

2010. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Sőt, ez csak jó! A diszkó sajnos úgyis az ivásról és ne adj'isten a drogokról szól! Addig jó, amíg Te ebbe nem kerülsz bele!
2010. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De én nem a cigitől meg drogtól félek

Az igazság az, hogy nem szeretek táncolni, nem szeretek kiöltözni és nem szeretem festeni magam

Miért ? Mert 1. baromi unalmas ,2. semmi hasznom nincs belőle, 3. szivesebben aludnék minthogy riszáljam magam, 4. valami nagyon taszit az egésztől


Csak annyira égő lenne, ha nem mennék,az osztályunkból csak a szürke egérkék nem mennek, ha én se mennék akkor talán én sem lennék már az aki voltam az osztályom szemében,mert suiba 'nagylegény' vagyok s akkor errefel nem vagyok képes elmenni velük a diszkóba....áá, nem is tudom


sz*rjam le a véleményüket ?

2010. okt. 10. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem szabad az ilyet magadra erőltetni...

Ha nincs kedved mások miatt ne menj, helyette foglald le magad olyasmivel, amivel szívesen töltöd az időd. Azzal meg pláne ne foglalkozz, hogy ki mit mond.

2010. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, én sem járok ( az már más kérdés, hogy diszkóba már csak a zene miatt sem tenném be a lábam).

De teljesen feleslegesnek tartom az ilyen fajta "piálokbulizokhányok" típusú összejöveteleket .

2010. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok mint te.

nem akarsz, nem mész, ennyi.

és igen sz*rd le. akik nem fogadnak el így, nem igazi barátok.

2010. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
te legalább nem vagy olyan birka, hogy "ha a legmenőbb megy akkor mindenki más is megy" dolgot követed
2010. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!