Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elmenjek velük...

Szerintetek elmenjek velük vagy ne? Nem tudom, nem akarok égni előttük.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,most lettem gimis.Az osztályunk fele 15 éves lány vagyok,most lettem gimis.Az osztály fele már eddig is oda járt,nulladikasok voltak,szóval ők eggyel idősebbek.Egy nagyon jó barátnőm is ebbe az osztályba jött,hamar jóban lettünk mindenkivel,főleg a 3 "menő" lánnyal,ők nulladikasok voltak,de a többiekkel is.Már hétfőn megkérdezte az egyik lány-a menők közük- hogy péntek délután ráérek-e,mondtam hogy persze.Kedden még folyton együtt voltunk,aztán aki most jött velem lány-legyen Dóri-folyton avval a lánnyal volt,aki elhívott pénteken-mondjuk Rebeka.Olyan szinten,hogy ha nem együtt volt/van óránk sms-eztek/eznek,facebookon is folyton beszélnek,már barátságkarkötőt hoztak egymásnak,minden...nem egészen 1 hét után.Engem Dóri 12 éve ismer,és azóta nagyon jóban vagyunk,de most le se szar,soha nincs velem,na mindegy nem ez a lényeg.


Ma megkérdezte Rebeka hogy akkor biztos ráérek-e holnap,mondta hogy fél 5-kor találkozzunk az egyik kávézó előtt-de az ilyen bulis hely is,mindenféle alkoholos ital van,megünnepelni az egyik srác szülinapját,aki szintén osztálytárs.Erre mondja a srác hogy ne a kávézóba menjünk,hanem egy kocsmába,ott sokkal olcsóbban sokkal jobban be lehet rúgni...Én néha iszok alkoholt,mondjuk havonta-kéthavonta egy koktél,egy kis pezsgő,tényleg ritkán,és nagyon gáz lenne velük gondolom,ha én nem innék folyton alkoholt...Dóri is hétvégente szokott inni rendesen,szóval ő tuti fog holnap.Na meg ők éjfélig minimum kinn lesznek,nekem este 10-re max tuti haza kell jönnöm...Ma se nagyon voltam velük,mert egyikük se nagyon szólt hozzám,Dóri soha nem ült mellém,ha kértem se...Ha odamentem picit beszéltünk,de most,egy hét ismertség után már nem vagyok én velük olyan jóban,mások,mint én,de nagyon jófejek,szívesen lennék velük...De mondjuk este 9-ig,és nem tök részegen,amilyenek ők lesznek.Azt mondtam hogy elmegyek,és szeretnék is,de mit mondjak ha mondjuk nekem fél 10-kor jönnöm kell,ők meg még hajnalig piálnak?Nem akarok már az elején gáz lenni emiatt...Nem tudom pontosan kik jönnek,de akiket tudok,azok mind ilyenek.Másrészt a szüleim nem tudom mit szólnának ha részegen jönnék haza...Na meg annyi pénzt se kapok,hogy sokat inni tudjak.


2011. szept. 8. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Ne azt csináld amit elvárnak Tőled, hanem amit Te akarsz.
2011. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Ne az legyen fontosabb, hogy mi égő előttük, és mi nem, hanem amit őszintén Te akarsz. Első voltam.
2011. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
miért nem élvezed a társaságukat csak simán úgy hogy nem iszol? legalább különleges lehetsz, aki vigyáz magára. ha emiatt lenéznek akkor meg jó most megtudni hogy milyen "barátok". amúgy az hogy nem iszol fel fog tűnni a fiúknak is és te leszel a normális lány nem pedig a tömegribizli!
2011. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezhetem melyik suliba jársz?
2011. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Életed legnagyobb hibáját követnéd el, ha csak azért innál, hogy ne legyél gáz a szemükben. Egyébként is undorító a részeg ember, akár fiú akár lány!!! Megint első voltam.
2011. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is életed nagy hibája lenne ha belemennél a 'játékukba' ne bäzd el az életed és sajnos tapasztalatból mondom,mert nálam ez pont így kezdődött aztán mégis ittam egy két pohár piát és aztán minden mindegy volt leszärtam mikorra kellett hazaérnem és minden hétévén bulik-bulik hátán ha kell kiszöktem,a szüleimmel egyik napról a másikra elviselhetetlen lett a viszonyunk,na mindegy ez más téma,de szerintem keress más barátokat is.Hidd el BIZTOS hogy ez a Dóri vissza fog még sírni,ez is tapasztalat énis visszasírom a régi barátaimat akik most jól tanulnak és boldogok. Én meg alig tudok változtatni a helyzetemen,de FOGOK!

Tedd azt amit érzel,de ne csinálj butaságot mert lehet csak későn fogod majd észrevenni hogy nem kellett voln megtenned és akkor már MINDEGY lesz,nem csinálhatod vissza.

2011. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
sopronban járok a berzsenyibe.Az osztályból csak pár ember ilyen,3-4 fiú,lány.De akik ott lesznek hát szerintem mind ilyenek...bár nem tudom...nem fogok inni és kész.De az lesz gáz,hogy én korán hazajövök.:(mindegy.
2011. szept. 8. 18:51
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
András bá'hoz mennétek?:D
2011. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ja gondolom.:D:D mindenki oda szokott
2011. szept. 8. 18:57
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány különösen undorító, ha részeg. Ha a tetejébe még 15 éves is, akkor tuti, hogy a kocsma törvényt sért, amikor kiszolgál alkohollal.

Másik gondolatom, ha ezek azért barátkoznának veled, mert iszol mint a gödény, akkor ezek primitiv állatok, akiket kerülni kéne. Ezek nem barátok, csak szexpartnerei valakiknek.

Én a helyedben más barátok után néznék, nekem pl az intelligens szórakozás és programok jelentik a kikapcsolódást, amiben azért benne van a tánc-buli is. De az alkohol-drog nem tartozik ezek közé.

19/F

2011. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!