Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt a legszigorúbb intézke...

Mi volt a legszigorúbb intézkedés, büntetés, amit a gyereked ellen hoztál, valami rossz miatt, amit csinált? Mi rosszat tett és ez bevált nála?

Figyelt kérdés
Hány éves gyerek és fiú vagy lány?

2023. máj. 10. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

2 hétig nem kapott édességet harapás miatt. Egy nehezen kommunikáló,kissé elmaradott kislányról volt szó akkor még. Azóta persze utolérte magát :). Szóval akkor került oviba 3.5 évesen,és véresre harapott egy nagycsoportos lányt.

Soha többé nem csinált ilyet.

2023. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Persze közben sokszor átbeszéltük, stb. És megértette. Se előtte,se utána nem harapott sosem.
2023. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Elvettem tőle a fürdő szivacsot, mert állandóan a fejemhez vágta. :D 10 hónapos kislány.

Kisgyereknél addig mennék el, hogy be kell mennie a szobájába gondolkozni, nem megyünk játszóra, nem kap fagyit, lefogom a kezét, ha pl. üt.

Nagyobb gyerekeknél szobafogság, zsebpénz megvonás, házimunkára ítélés, telefon elvétel komolyságig mennék. Inkább a megbeszélés híve vagyok, mint a korlátozásé. Aztán majd persze meglátjuk mire sikerül menni a hatalmas elveimmel. :) Apukám vert minket, hideg vödör vízben fojtogatott, pincébe zárt egész hétvégére, embertelen fizikai munkát csináltatott velünk, úgyhogy nekem ez elég traumát okozott, hogy motivált legyek más módszereket keresni.

2023. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapig nem volt telefonja és nem számítógépezhetett, mert az iskolában hosszú szünetben elbújt az udvaron két barátjával, és nem ment fel direkt.
2023. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!