Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm és az egyiknek 15 a másiknak 27 pasija volt... Mindketten 13 évesek , van egy 11 éves ismerősöm akinek 13 barátja volt ... Ti mind gondoltok erről ? Normális ilyen korban ?

12/L


2010. okt. 10. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
igen
2010. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem normális , de nem olyan dolog amit ha elmond húú de nagyon "nagylánynak" fogják hinni ettől. Sőt inkább kis k*rváknak fogják őket beállítani. :D

Ugy nemszeretem az ilyeneket. És akkor én aki 16/L életemben egy barátom volt és beszólógatnak, hogy jajj de kis szerencsétlen vagyok mivel éppen már több mint 1 éve szingli vagyok és akkor énvagyok a nyomorék a 13 évesek szemében akiknek már 5-10 pasijuk volt. már bocsánat de mi értelme van. ? :D Nekem is volt "ovodai szerelmem" de az nem olyan :D

2010. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a pasi meg a barát egészen más. 27 meg 15 pasi? ők nem menők hanem szánalmasan ostobák. és íme a tökéletes példája az elamerikaiasodásnak.
2010. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te jó Isten! Már az óvodában kezdik a szexet?
2010. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy "barátnőm" [hmm inkább ismerősöm, vagy valami, mert annyira jóban azért nem vagyunk], akinek már 10évesen [4.oszt] több, mint 40 pasija volt.

Most 12 éves...gondolhatod...xD


Azt gondolom, hogy én 13 vagyok, még nem volt egy pasim se [nem érdekel még a pasizás különösebben, szerintem még ráérek], a barátnőimnek is csak 3-4...szerintem ez kicsit sok..meg elég...khömm...qrvás xD


13,5/L

2010. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem is értem. Ha most 13 éves, és mondjuk 10 éves korától 2 havonta váltogatta a pasijait, akkor sem jön ki a 27. Szerintem csak éppen mondott egy nagy számot, h ő legyen a menő. Amúgy szánalmas. Én speciel azt sem értem, amikor a 16-17 éves csitrik azon cirkuszolnak, h "úristen szakított velem a pasim, gyorsan találnom kell egy másikat, mert nem tudok pasi nélkül élni." Ez még egy 50-60 éves nőtől is szánalmas, aki jóformán a férje mellett élte le az életét, nem h egy olyantól, aki éppen csak nem gyerek. Hol élünk már? Lassan ott tartunk, h aki 15 évesen még szűz, azt le kell nézni. Mert amikor a középiskolában kiderült, h 15 évesen igenis az vagyok, akkor én voltam az apácanövendék.
2010. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2havonta? Kapásból tudok 2 lányt, akik minde héten mással járnak...
2010. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 vagyok és a harmadik barátommal élek :D ennek fényében vagy ők nem normálisak, vagy én, de valaki nagyon nem.
2010. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te jó isten! Nagynak hiszik magukat biztos, de amúgy nem kéne ilyen korban (12 évesen) kezdeni már a sexet!!

19/L

2010. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már, ezeknek a kis hülyéknek az is a pasija aki már hozzászól...

Gondolom 30 pasiból 29-el 2 óra hosszat jártak és a 30.-al meg 1 napig.

Ez nem pasizás, csak ők veszik úgy...

2010. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!