Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális? Kédésrövid

Ez normális? Kédésrövid

Figyelt kérdés

az összes barátnőm arról áradozik hogyha majd felnő hány gyereke lesz, mi lesz a nevük stb.. engem meg hüylének néznek amikor azt mondom hogy én nem akarok gyereket...én egy kismacskát aranyosabbnak tartok mint egy kisbabát.. a kisgyerekek egyszerűen felidegesítenek -.-" mondjuk a sok hülye szülő is irritál

Lehet önző vagyok, de férjet sem szeretnék... kiráz a hideg ha arra gondolok hogy gyerekem legyen meg férjem... nem akarok háziasszonyka lenni.. mondjuk szerintem nemisleszek :D önálló és szabad szeretnék maradni.. anyum szerint nem normális hogy így gondolkozok, szerintetek?

15/L


2010. okt. 10. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem is kell azon gondolkoznod, hogy akarsz-e gyereket meg férjet. Erre bőven ráérsz majd, teljesen normális, hogy igy gondolkodsz. Majd idővel változni fogsz és másképp látod a dolgokat, de most még nem kell ezzel törödnöd.
2010. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hidd el 1 hónap múlva már nem ez lesz a heppjük. kamaszként mindenkinek vannak ehhez hasonló "borzalmaik".

januárba emós, februárba punk, márciusban rapper, áprilisban rocker. érted nem? szal annyi az egész, hogy vársz 1 kicsit és már el is felejtik.

2010. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat=) persze elfelejtik majd... csak ne nézzenek rám furán amikor én benyögöm hogy nem akarok gyereket... már oviskororm óta tudom hogy nem akarok gyereket :D kicsinek is csak összefirkáltam a játékbabáimat xD
2010. okt. 10. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Dettó.Én sem akarok gyereket.Vagyis olyan 30éves koromig.Először tanulok...karrier...ÉLEK...és aztán jöhet a család...de nem akarom erőltetni.Ha nem lesz,nem lesz.Amúgy is valószínű,hogy meddő leszek,szóval....akkor meg örökbefogadok.Ha lehet gyerekem,szerintem akkoris örökbefogadok egy japán kislányt *-*
2010. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most nem akarsz, de majd akarni fogsz. Még kislány vagy, ez természetes.
2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

egy ideig nekem is herótom volt a gyerekektől:D

most meg már elviselem őket...bár lehet,hogy mire annyi idős leszek mint te megint rámjön a "nem akarok soha gyereket" életfelfogás.én 25 éves koromig mindenképpen tanulni akarok ha lehet külföldön,felépíteni a karrieremet és ha megvan a stabil anyagi háttér és a rendes pasi majd csak akkor gyereket vállalni:)

13/L

2010. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
hát én úgy vagyok vele, hogy férjet semmikép.. most van egy barátom már 2 éve:) nagyonjól megvagyunk és már beszéltük hogy soha nemházasodunk össze, mert abból csak bajok vannak..(mindegyikünk szülei elváltak). gyereket én 1et ő meg egyetse akar:D ezt majd még megebszéljük... de még "csak" 15 vagy (13éves csaj válasza odavág:D amugy igaza van) biztos változik még a véleményed pár év mulva(: 17/L
2010. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Macskajós ***** válasza:
A mai hiányos nevelés illetve a "túlemancipált" gondolkodás miatt gyakori ez a hozzáállás, mégis általában nem ez a döntő. Ne vedd magadra ha társaid szidnak, eshet úgy hogy pont neked lesz szép családod, nekik meg egy nagy 0 mert annyira erőszakosak voltak ezen a téren. Véleményed még változhat, de ha nem az sem baj, a karrier is egy életcél. A mai világban bármi lehet. Egy biztos, azért sose legyen gyereked meg férjed mert mások azt mondják!
2010. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én szeretnék. Most élek bulizom, sőt néha csinálok olyanokat is amit nagyon megbánok. Élek a múltnak, a jövőnek a pillanatnak mindennek. Majd éretségizem, egyetem, munka, család alapítás. Gyereket nagyon szeretnék 1-2-őt. És egy tisztességes férjet aki melletem áll. Egy házat amiben pakolászhatok, főzhetek nevelhetem a gyerekeimet. Nekem pont forditva van ovis korom óta azt tervezem, hogy én hogy nevelném a gyerekeimet. Ha baba osztályon járok mindig nézegetem, hogy én mit vennék meg neki. Stb... De egyenlőre élek a család alapítással várok még egy 10 évet min. :D

14/L

2010. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, én is ilyen vagyok :). Inkább lesz tömérdek állatom ( persze menhelyről hozott ), minthogy egy böszme gyerekem, aki folyton bőg, meg csak a gond van vele!
2010. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!