Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért lehet mumus a fogmosás?

Miért lehet mumus a fogmosás?

Figyelt kérdés

13 éves lány nem hajlandó fogat mosni. van hogy napokig-hetekig nem kerül erre sor, mint ahogy a zuhanyzásra sem, bár a fogmosás bajosabb. ha kérdezzük akkor süketet játszik. Ha tovább nyaggatjuk vele akkor elküld minket melegebb éghajlatra. Ha kötjük az ebet a karóhoz akkor torka szakadtából üvölti, hogy nem.

Kérdeztük, hogy mi a baja a fogmosással, de válaszra nem méltat, harapófogóval sem lehet belőle választ kiszedni. ha válaszra méltat akkor annyit mond, hogy "mert nem és kész".

Mutattunk neki képeket rohadt fogakról, hogy ez lesz ha nem mos fogat de nem érdekli, vonja a vállát, néha cinikusan mondja, hogy hát akkor legyen, áll elébe...

Iskolafogorvos nem tud ráhatni, pedig már nem igazán szépek a fogai. Lyukas szegénynek a foga és be kell tömni majd. Ha így folytatjuk nemsoká elkezd rohadni a fogorvos szerint de még nem akkora a gáz, hogy jelentsenek bennünket a szervek felé. Még visszafordítható lenne ha a lyuk be lesz tömve.

De fenyeget minket, ha kötelezzük fogmosásra akkor szét fog minket verni a 100 kilójával a leány és sajnos nem blöfföl, volt már rá példa.

Szóval akinek hasonló lánya van, miért mumus a fogmosás?



2023. máj. 18. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Martin... nem kell hagyni, hogy egy kis hlye dirigáljon, de már édesmindegy :D
2023. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Tiniként én is hanyagoltam a higéniát, sárga fogú, mozsdatlan, rongyos és kövér tini voltam. Ma már higénikusabb vagyok, az egy ilyen időszak volt. 22f
2023. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom itt a fogmosás hanyagolása a legelenyészőbb probléma.

Itt a szülő-gyerek kapcsolatot kellene segítséggel (újra)építeni.

2023. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

ha étkezési zavaros lenne akkor nem enne, attól ugyanugy mosna fogat


csak azoknál van ilyen tünete akik mar nagyon régóta étkezési zavaros de nincsen 100 kg közelében se


szerintem csak simán dilis,az ilyennek barmit mondhatsz nem ér semmit

2023. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!