Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák? Volt rá példa hogy...

Anyukák? Volt rá példa hogy kamasz fiatok barátai szexuális tartalmú megjegyzést tettek irányodba avagy gesztust? Ha igen hogy kezeltétek a helyzetet? (Nem netező fiatal :/, hanem igaz történet alapján egy anyuka )

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 11:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
A fiam barátai normálisak és illemtudóak szóval nem
2023. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

pontosan mi törtent? vannak azert itt is fokozatok. ha engem bant es zavar en ott csirajaban belefolytom a dolgot.


megfordulok melyen bele nezek a szemebe es ugy leb*szom nem erdekel ki van meg ott. utanna pedig egyutt felhivjuk az anyukajat. mit gondolsz az ilyenbol aztan milyan srac lesz majd 18 evesen

2023. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjem anyukáját milfezték a hormongőzös haverjai. Ő úgy kezelte, hogy megkérdezte, hogy mi az a milf, utána meg megkérte őket nagyon határozott és komoly fejjel, de barátságosan, hogy nem szeretné, ha így gondolnának rá vagy beszélnének róla. Többet meg sem szólaltak. Szerintem ez egy egész jó reakció volt.
2023. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
2 nagy pofon. 18 év alatt szexről szó sem lehet.
2023. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 ShadowGanxter válasza:
0%
3-astól szeretnék kérdezni valamit, a férjed értelmi fogyatékos?
2023. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
#5 Mi egész pontosan a baj a férjemmel?
2023. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
6. Egy egészséges férfi ha meghallja, hogy le milf-ezik az anyját, főleg taknyos tizenévesek, a minimum az lenne, hogy egy büdös nagy pofon mindegyik hülyegyereknek (Bár őszintén a szülők is megérdemelnék, amiért ezt nevelték a gyerekből) Főleg úgy, hogy megkérdezi tőlük, ők meg megmondták neki, hogy ,, Mother I'd like to f**k.,,
2023. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

pofozkodni nálatok szokás, meg ez a 18 alatt a gyerek a tulajdonom, és kuss a neve, ritka káros amit itt művelsz, gyerekuralmas

nem tudom milyen kelki sérülés ért, de itt te igazából senkinek nem segítesz, csak rombolsz

2023. jún. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Az egészséges férfi férjem 16 éves volt, amikor ez az eset történt a taknyos haverjaival együtt. A fiúk mondták, hogy anyukád egy igazi milf, amit nem úgy értettek, hogy szeretnének párosodni vele, hanem szinonima volt az "anyukád tök jól néz ki"-vel, ami akkor kontextusban egyértelmű volt. Ott voltam én is, nem éreztem én sem úgy, hogy a helyzet megkövetelte volna, hogy szájbaverje az összes barátját. De nálunk amúgy sem így szokás kezelni a konfliktusokat. A férjem anyukáját érdekelte, hogy mi ez a szleng, mert próbált lépést tartani a fiatalok nyelvezetével, de még ha csak jó nő kontextusban is használták a fiúk ezt a szót, nyilván nem szerette volna, hogy így hivatkozzanak rá, mert undorító és tiszteletlen.
2023. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
8. Nem én termeltem ki egy olyan gyereket, aki úgy hívja a másik anyját, hogy ,, Anyuka akit meg akarok dugni,, hanem ti.
2023. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!