Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miről beszélgetnél egy 10...

Miről beszélgetnél egy 10 éves fiúval? Mi az ami érdekelné szerinted?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem beszélgetnék 10 éves fiúval. Nem vállalnám el más gyerekét, mert utálom őket. Oldják meg a szülei.


De mivel rólad volt szó :

Szerinted minden 10 éves fiú egyforma ? Kérdezd meg a szüleit vagy őt magát, hogy mi érdekli. Lehet nem is kíváncsi rád, inkább játszana.

2023. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Minecraft, peonza, foci és minden ami érdekli ezt a korosztályt.
2023. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%
szerintem a legjobb lenne, ha az adott tízéves fiút kérdeznéd meg, én mégis honnan tudjam, hogy mi érdekel egy vadidegen embert?!
2023. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell direktben erre készülnöd. Megkérdezed, mi a kedvenc játéka, kik a barátai a suliban és lesznek témák. Az a része, hogy most kijöttök-e majd, lesz-e közös témátok, hát pont olyan, minthogy felnőttként is valakivel könnyű megtalálni a hangot, szimpatikus, más meg nem lesz az, hiába akarsz vele bazsalyogni.
2023. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ez a korosztály videósokat néz. Kérdezd meg milyen videókat néz és milyen online játékkal játszik a barátokkal. Tuti lesz téma.
2023. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, sportol-e, milyen filmeket szeret, van-e hobbija. Aztán elindultok egy irányba. Így ismeretlenül esélytelen erre a kérdésre jó választ adni.
2023. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen. Ismerek olyat, aki szeret olvasni vagy sportol, de a saját gyerekem focisták, csapatok, fociskártya, videósok, Xbox játékok.
2023. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Remélem nem pedofil vagy. Ha nem ismersz annyira egy gyereket, hogy tudd mi érdekli akkor nem vagy vele kontaktba.
2023. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as,, szerintem az uj pasija gyerekerol van szo.


Kerdezo, minden ember mas. Attol, hogy gyerek, attol meg ember, es mas az erdeklodesi koruk.

Az en 9 evesem pl. utalja a focit, nalunk nincs szamitogep telefon es tarsai.

Vele pl. az allatokrol, autokrol, szineszkedesrol lehet beszelgetni.

2023. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj hozzá úgy, mint egy emberhez. Meg fogsz lepődni.
2023. jún. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!