Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamasz a fiunk, tombolnak...

Kiskamasz a fiunk, tombolnak a hormonok, ideges, kiabál, van erre valamilyen vitamin ami kicsit segit,hogy elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés

Biztosan más is tapasztalja a kiskamaszoknál, hogy csak a telefon, a net /bár korlátozva van/, ha le telik az engedett idő, kiabál, csattog, semmi nem jó csak a barátokkal baszélgetni. Hogyha felnőtt beszél vele, mindjárt kiossza, hogy az "régen volt, nem értünk hozzá. Nem akar semmit csinálni. Minden unalmas, minden csak sz.r! A kistesóval állandóan veszekednek, mert úgy gondolja, hogy ő jobban tudja nevelni, mint mi.

Már nincs ötletünk, türelmünk elfogy...!

Próbáltunk adni vitamint, de mintha semmi sem lenne!

Megosztanátok a tapasztalatotokat, hogy ki hogyan viselkedik v. mit tesz ilyenkor a vita elkerülése érdekében?


2023. júl. 29. 14:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Pofon. Azonnali és hosszútávú nyugtató hatás.
2023. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Greg35 válasza:
98%
Öcsém is ilyen volt, neten élik a közösségi életük :) mondjuk már én is ott éltem :D Ami nem túl jó dolog, én elöbb elejét vettem volna ennek a dolognak. Utólag nehéz… Hogy is volt nálunk, ha így viselkedsz el lehet költözni xD Volt, hogy rossz viselkedéséért elvettük a laptopot mobilt x időre akár napokra :) Nem mondom hogy ez feltétlen ért valamit. Mert ugyanúgy folytatta a viselkedését, ahogy visszakapta a dolgait. Addig meg ment a smúzolás xD Persze nem ártanak a családi programok se ☺️
2023. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, mikor tűrném ezt! Már rég le kellett volna fektetned a határokat!

Nem tudom, te miért hagytad, hogy a fejedre nőjön!

2023. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Azon egy vitamin se fog segíteni, hogy a fejetekre nőtt..
2023. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon lehet szerintem mit tenni. Változott az inger küszöb, ömlik az internetről a sok facság,mocsok, ez a jó ez a menő, kisszarjancsi vagy egy lúzer ha nem mész a nyáj után vagy ha véletlenül anyád, apád hozzád szól. Óhh mit mondok, nehogy kiderüljön hogy vannak szüleim mert az ultra über ciki. Míg 25-30 éve max kiszöktünk az ablakon a diszkóba, meg titokban ittunk, cigiztünk,addig ma már odajutottunk hogy egy kiskamasznak a szülők a közellenség. Ez csak rosszabb lesz szerintem.
2023. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Nemtom, szedj be mindent, amit találsz. És igyál rá alkoholt.



Ja, hogy neki?

Nem, kamaszságra nincs orvosság. Csak a nevelésm

2023. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

Egyes vagyok: figyelj, ötös, pont ezért írtam, hogy néhány jól irányzott atyai pofon után megtanulná, hogy kik is azok a szülők.

Legjobb lenne, ha az apja adná, mert az anyákat nem mindig veszik komolyan a fiúgyerekek. Nem sokat, csak egyet. Aztán, ha változik a helyzet, lehet, hogy nem is kell több.

2023. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Aztán meg egy pár even belül nagyobb és erősebb pesz nálad :)
2023. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Benyugtatózhatod, de nem lesz jobb
2023. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Vitaminra gondoltam, nem nyugtatóra!!!!!
2023. júl. 29. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!