Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 0-t és multivitamint...

Femibion 0-t és multivitamint szedtem. Pozitív teszt után után Femibion 1 mellett kell más vitamin?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Femibion 0-t és és BioTech-es Multivitamin for Women-t szedtem eddig. Úgy tűnik megfogant a baba. Most átállok Femibion 1-re. Emellett szükséges még szedni valamit? Folytassam a multivitamint is szerintetek? Dokihoz 2 hét múlva megyek kb, addig már szeretném elkezdeni.

2023. júl. 22. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elég csak a Femibion 1 is (az is egy multivitamin igazából), majd akkor kell plusz vitamint szedni, ha látszik valami a vérvételen, hogy pl. vashiányod van, vagy magnéziumot, ha görcsölsz. C vitamint, ha beteg vagy. D vitamint majd ősztől érdemes. Én legalábbis így csináltam mindkét babámnál. :) Gratulálok!
2023. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szedtem mellé D vitamint és magnéziumot. Ha alacsony a vasad akkor azt is érdemes lesz feltölteni szülésig.
2023. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot is 10 mg kell testsúly kg-ként. És D vitamint is,max 400NE-t!
2023. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4000NE,bocsi
2023. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!