Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel mentsem ki magam?

Mivel mentsem ki magam?

Figyelt kérdés

Szóval elméletileg én most egy diszkóban kellene lennem, az osztálytársaimmal, tanárokkal, stb. A lelkemre kötötték, hogy nehogy ne legyek ott. Én meg azt mondtam elmegyek. De nem volt kedvem és most az egyszer nem akartam csak azért csinálni valamit, hogy másnak legyen jó. Mi a véleményetek ?

Mit mondhatnék hétfőn ?


2010. okt. 15. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
el kellett utaznod a rokonaidhoz,és csak akkor tudtad meg amikor hazaértél vagy nem érezted jól magad,esetleg hozzátok jöttek rokon és nem mehettél el.
2010. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem fogják bevenni

már látták ma is, hogy eléggé kedvtelen vagyok

2010. okt. 15. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
azt, h kurrrvára nem volt kedved.....mégis mit csinálnának veled, ha őszinte vagy? Lelőnek, fölakasztanak? Én megmondanám, egyszerűen semmi kedvem nem olt hozzá...tetszik-nem tetszik
2010. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Nemvolt kedved és kész. Ha értelmesek megértik ha gyíkok akk pofáznak...
2010. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak! Ha nem tetszik nekik, hogy őszinte vagy, akkor nem is a barátaid!
2010. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hazudj. Megmondod hogy nem volt kedved. Nehogy már ők döntsék el hova és mikor menj -_-"
2010. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgyvan!!!!!XD
2010. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!