Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem gáznak, ha anyumma...

Miért érzem gáznak, ha anyummal sétálok, amikor magam is tudom, hogy egyáltalán nem az?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi ütött belém, egyáltalán nem értem magam. Talán azért érzem kicsit kellemetlenül magam, amikor anyummal sltálok, mert akiket látok a városban, kamaszokat, mind szülők nélkül vannak. Ez a kamaszodáshoz tartozik?

12/L


2011. szept. 19. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én sosem szégyelltem anyukámmal sétálni, kamaszkoromban sem. Sőt, imádtam, hogy mindig jött velünk osztálykirándulásokra is, (más szülő nem jött, csak ő).


Szégyelled valamiért az anyukádat? :(

2011. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Engem sem zavart soha anyukám, soha nem éreztem kellemetlennek, ha velem volt egy-egy séta, bevásárlás alkalmával, vagy bármikor.


Kamaszodáshoz hozzátartozhat, hogy "szülőmentességre" vágysz, de az nem ugyanaz, minthogy szégyelled őt.

2011. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nem a kamaszodás arról szól önállóbb akarsz lassan lenni,persze lássuk be egy 12 éves gyerek koránt sem az még sőt 18-19 évesen se lesz az,de érzel ilyesmit magadban,de az hogy szégyelled az sajnos azért van,mert követni akarod a többi kis tinit,gáznak érzed hogy ott van anyukád mert meg akarsz nekik felelni stb. sose éreztem gáznak a dolgot sosem szégyelltem 21 évesen is szeretek vele sétálni sőt sokszor orvoshoz is elkísérjük egymást, ne akarj rájuk hasonlítani legbelül sem
2011. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem szégyellem őt, hanem pont hogy az a laza fajta, még emlékszik a kamaszkorára, ezért sosem akarna beégetni. Talán azt szégyellem, hogy szegénynek van valami baj a pajzsmirigyével, ezért miután megszületett a húgom - már több, mint egy év -, még mindig nem ment le a hasa, ami miatt ilyen fura ruhákban járkál.

Ehh, nem akarok senkire se hasonlítani. Csak kicsit fura érzés, hogy körülöttem mindenki szülő nélkül mászkál, én pedig sétálok anyummal. De etőtl függetlenül szeretem őt, ezért akarok változtatni azon, hogy cikinek érzem. Nem akarok senkit se megbántani, se bunkó lenni, de azzal nem segítetek, hogy leírjátok, hogy bármikro szívesen vagytok nagyközösségben anyutokkal, mert ettől csak mégnagyobb bunkónak érzem magam.

2011. szept. 19. 14:22
 5/22 anonim ***** válasza:
Mert nem a saját gondolataid szerint akarsz élni, hanem a "haveroktól" függsz. Pedig ha így van, nagyon rosszul teszed. Ha gáznak érzed, hogy anyukáddal sétálsz, az azt jelenti, hogy szégyenled őt.
2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem ilyena környezetem, az osztálytársaim nagy részét még a szülei hozzák, senki sincsem rám ilyen hatással, és mégis ilyen szemét vagyok anyummal szemben. :S
2011. szept. 19. 14:41
 7/22 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Pedig nem is írtam oda, hogy anyukám jó 10 évvel idősebb volt mindig is az osztálytársaim anyukájánál, de ettől még büszke voltam rá. Ezzel arra akartam utalni, hogy has ide, vagy oda, nem az határoz meg egy embert, hogy hogy néz ki. Ha ápolt, jó fej, akkor semmi gond sem lehet abból, hogy nagy a hasa.
2011. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Jaj, tojd már le mit mondanak. Anyu nélkül én például el sem mennék vásárolni, még idősebb is vagyok.

Ne szégyelld, és nem izgulj, nem fognak "dedósnak" tartani, csak mert anyukáddal vagy.

16/l

2011. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy senki sincsen rám hatással, senki se szól semmit se arra, ha anyummal vagyok, szerencsére az osztálytársaim is inkább azok a 6-osok, amilyennek mondják a felnőttek sokszor, hogy ők milyenek voltak. Értsétek: felénk még menő a Tech-dech, nem hordanak csőnadrágot a fiúk, kiröhögjük azokat, akik velünk egyidősek, vagy még fiatalabbak, és már sminkelnek, stb. És én mégis ekkkora tapló vagyok, pedig nem akarok az lenni.
2011. szept. 19. 16:13
 10/22 anonim ***** válasza:
megjegyezném még az a normális ha a 12 éves kislány az anyukájával sétál vásárol,nem pedig barátnőkkel, annak is eljön az ideje 16-17 évesen, mondom 21 vagyok de szeretek anyummal is vásásrolni nem csak barátnőmmel na meg a húgommal
2011. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!