Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! Hogy érezhetném...

Segítség! Hogy érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy az anyukám ne kezeljen 11 évesként?

14 éves vagyok és lány.Van egy 19 éves lány testvérem és mindig elnyomva érzem magam.Olyan mintha még mindig 10 éves lennék a szemében.Más osztálytársaim is hordanak kisebb melltartókat, de nekem eldugja, hogy még nincsen szükségem rá stb....Jó lenne ha már felfogná, hogy nem vagyok baba.

Ez nagyon bánt!!! :( nem érzem magam jól a bőrömben ez miatt.

Valami tanács ..esetleg tapasztalat? :(


2011. aug. 15. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem anyukádat. Ha már akkora a melled, hogy tartani kell, akkor kell már melltartó.
2011. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11 évesek is hordanak melltartókat, amúgy mekkora a cicid?

ha 70/A vagy a fölött van akkor nyugodtam nyúzd őt, hogy de...! de...! de...! ha mérges lesz, akkor mond meg neki hogy mittomén, "ezt nem hiszem el, mér kezelsz úgy mint valami 11 [köhöm-köhöm] évest???!!!"


ha aztán berág, akkor sincs semmi, egy ilyen balhé után rövid időn belül úgyis nyugi lesz.

2011. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dehogyis csak ilyen sport-ra gondoltam nem ilyen merevítős izére ahjjj...meg nem ilyen kosarasra, csak olyanra mint egy kb: bikini...nem ilyen méretes..!!!!!
2011. aug. 15. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:

én 13 L vagyok!

Én már egy éve hordok melltartót és mivel csak bátyám van, így nem úgy vagyok, mint te. :S De talán tudok valamit segíteni... :)

Szerintem mond meg neki a véleményed. (én így szoktam) általában bejön, mert elgondolkoznak...

Mond meg neki, hogy:

Anya! Figyelj, 14 éves lány vagyok. Kamasz. A kamaszlányok fejlődnek, ezért kellene melltartó. Érted?

Amikor te ennyi idős voltál, biztos neked is kellett. ( és egy kicsit mutasd, hogy erős vagy.) Remélem tudtam valamit segíteni... :)

2011. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lanka12 válasza:
Kamaszlányaim azért hordanak melltartót (nem mintha amúgy szükségük lenne rá) hogy ha mélyen kivágott póló van rajtuk, ne lehessen belátni, vagy ha átlátszó kicsit a blúz, vagy póló, azért takarjon valamit... szerintem próbálj Te is erre hivatkozni.
2011. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én utálok melltartót hordani, de ha kell, például a blúz alá, vagy tesin sokkal kényelmesebb abban, akkor inkább sportmelltartó :S

14/L


(amúgy mostanában egy csomó 11-12 éves hord SZIVACSOS melltartókat amikor nincs is rá szükségük, az azért kiábrándító tud lenni)

2011. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Timmye válasza:
Az én anyukám még most 20 éves koromban is úgy tekint rám mint egy kisgyerekre, nekem is nagyon rossz érzés. Én tudom , hogy amíg itthon lakok ez így is marad, megváltoztatni nem lehet.A helyedben közölném vele, h erre szükséged van mert kényelmesebb, és már elég érett vagy hozzá.
2011. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!