Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon szégyenlem magam, mit...

Nagyon szégyenlem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és még egy fiúm sem volt. Még csak nem is csókolóztam soha. Annyira szégyenlem magam az ismerőseim és családom előtt. Mit tehetnék? De miért lennék valakivel, ha még sose voltam azzal akit szeretek. Egy fiúba nagyon szerelmes voltam, de vele sose jött össze a dolog. Addig míg nem esek bele valakivel, nem akarok kapcsolatot, csak a látszat kedvéért. A családom is nyaggat már, a szüleim, a kistesóm csúfolkodik meg az osztálytársaim is folyton erről akarnak beszélni meg minden. Néha a barátnőmmel beszélgetünk róla. Ő megérti, de nem tud tanácsot adni, hisz neki nagyon sok pasija volt már. Mit tegyek. Annyira szégyenlem már. Hisz mostanában már 14-15 évesen legtöbb lány lefekszik a barátjával meg minden.
2011. aug. 31. 23:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
emiatt nem kell rosszul érezned magad!majd jön ha jönnie kell!!szerintem azoknak tizenéveseknek kellene szégyenkezniük akik pár alkalom után,minden ismeretség után ágyba bújnak a másikkal..
2011. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Én 21/F vagyok, szűz és még barátnőm sem volt. Meg személyiségemből adódóan barátaim sincsenek, bár erősen dolgozok rajta, hogy legyenek. Nem a 14-15 évesekről kell példát venni. Nem kell görcsösen akarni, mert akkor biztosan nem lesz senkid. Én soha nem voltam nagyszájú, vagány ember, önbizalomból is hiányom van, nem is tapadnak a lányok, meg valahogy én sem kerestem őket. Bár mostanában már jól lenne azért egy társ, de úgy vagyok vele, majd egyszer véletlen összetalálkozok valakivel, mert sok kapcsolat csak egy véletlen beszélgetésből indult. Persze azért próbálok én is tenni az ügy érdekében.

Ha valaha is lesz barátnőm, sokkal jobban megbecsülöm azt aki szűz, nem feküdt le minden kis suhanccal. Egyébként is 18 évesen bőven ráérsz még barátot találni, a környezeted véleményével pedig ne foglalkozz. Lehet, hogy mire te megtalálod az igazit és még javában szerlemes leszel, addigra ők (a korán nemi élete élő 14-15 évesek) kiélt, kiégett emberek lesznek, megannyi szerelmi csalódást elszenvedve, átélve azt az érzést, amikor valakinek csak szexre kellenek.


21/F

2011. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Eddig nekem csak 1 b.nőm volt és ő talált meg engem és kb 2 hónap alatt vége is lett :D Nem is volt semmi sem, szűz vagyok még de f*szt érdekli :)


18f

2011. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
én 33 éves nő vagyok, 18 évesen nekem sem volt még senkim, nem csókolóztam és túléltem ;), egyáltalán nem vagy elkésve semmivel, sőt te ugyanúgy tudod, mint mindenki más, hogy az, hogy 14-15 évesen szexelnek a gyerekek az nem normális
2011. szept. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Inkább büszke legyél magadra!!!

Nem adtad oda magad (akárkinek/mindenkinek) még fiúnak csak azért, hogy a szűzességed elveszítsd!

A fiú, akibe szerelmes leszel és megtörténik majd a dolog, fogja értékelni, hogy Ő az első számodra és a megbecsülés is első helyen lesz!!

2011. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Én is azt mondom, hogy inkább büszke lehetnél magadra, hogy nem csókolóztál és feküdtél még le az első utadba kerülő pasival. Ezért csak tisztelni lehet Téged! Azok szégyellhetik magukat, akik már a kamaszkor legelején szinte tálcán kínálják fel magukat a pasiknak!!!
2011. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én életem első csókját 21 évesen kaptam, addig semmi. Inkább a sok tinik.rvának kéne szégyenkeznie, nem neked!
2011. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szégyenkezz miatta.

Anyukám első pasija 17 éves korában volt, aztán neki utána sorban jött a többi.:DD

2011. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy akár szégyenled kellene, akár büszkének kellene lenned rá. Így sikerült, te így gondolod, se nem jó, se nem rossz:) Mindenesetre legyél szerintem nyitottabb. Ha nem ismerkedsz, randizgatsz, akkor nem is leszel szerelmes. Nagy szerelem olyan valakivel is kialakulhat, akivel ránézésre vagy felületes ismerettség után nem is gondolnád. Ne ragaszkodj görcsösen egy régi ideálhoz, vagy a villámcsapásos első látásra szerelemhez, mert akkor sose lesz senkid. Nem kell világ r*bancának lenni, de nyugodtan elmehetsz fagyizni/sétálni/mozizni egy sráccal, aztán hátha. Ebben még nincs semmi rossz.
2011. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ó! Köszönöm szépen mindenkinek a kedves válaszát, és azt hogy felvidítottatok, és valamilyen szinten reményt öntöttetek belém. Jól esett olvasni a véleményeiteket. Még egyszer köszönöm szépen. Meglátjuk mi lesz. Talán egyszer nekem is összejön és tényleg boldog leszek ilyen téren is. :) Szép napot Nektek!
2011. szept. 1. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!