Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jól látom hogy a szülők...

Jól látom hogy a szülők nagyrészének szúrja a szemét hogy a gyerekét bizonyos korban nem érdeklik a párkapcsolatok stb?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekeltek, most sem érdekelnek pedig huszonéves vagyok. Valószínűleg tiniként esélyem sem lett volna ahogy kinézek, huszas éveim környékén kezdtem kikupálódni. Manapság meg az a korosztály kattan rám egyrészt amelyiket nem érdekeltem akkoriban, csak nekem nincs szükségem serdülőkre akiknek váltakozik a hangulata a hormonális változások miatt. Mondjuk bőven találkoztam a kortársaim között is ilyennel.
2023. aug. 30. 01:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen. Van egy bevett életút: az ember tanul, munkába áll, nyugdíjba megy, meghal. Tizenévesen kapcsolat(ok)ba kezd, megházasodik, gyereket vállal, unokái, esetleg dédunokái születnek, meghal.


Ha nem így teszel, akkor eltérsz a normáktól, és azt senki sem szereti, hiszen abnormalitást mutat.

2023. aug. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem mintha követni kéne a normalitást.
2023. aug. 30. 03:57
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

ma 03:57


Nem kell, de a normális embereknek szúrni fogja a szemét.

2023. aug. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a normális "bro"
2023. aug. 30. 05:18
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
46 vagyok, most kezdenek sajnos sorban megbetegedni, elmenni a családból, rokonok, barátok közül a szüleimmel hasonló korúak. Éppen múlt héten mondta apu, milyen jó, hogy már van saját családom, ha bármi történik velük, nem maradok egyedül. Soha nem mondták, hogy legyen végre kapcsolatom, én se a lányomnak... De igen, én is örülök, hogy ő nincs egyedül.
2023. aug. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én már 4 évesen megbetegedtem szóval jahh, bár túl sok mindenben nem gátol. Ha nem érzem a nyomást kapcsolatra szerintem felesleges erőlködni.
2023. aug. 30. 05:26
 7/19 A kérdező kommentje:
Illetve én megélek egymagam, ma már nagy divat a "erős és független" nő akinek nem kell férfi. Akkor hát van erős és független férfi is akinek nem kell nő.
2023. aug. 30. 05:28
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egy normális szülőnél alapvető, hogy nem szól bele a gyereke életébe.

Mindenki el tudja dönteni szerintem, hogyan akar élni, akar-e társat, milyet, akar-e gyereket, stb. és ebbe nincs senkinek semmi beleszólása, nem a középkorban élünk. Kit érdekel, mi a "normális"? Nézd már meg, hány boldog ember van a "normálisak" között.

2023. aug. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

ma 05:18


Nem más, pont az első válaszomban írtam le, hogy mi számít normálisnak.

2023. aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%

Hányszor megkaptam, hogy biztos leszbikus vagyok...

Engem érdekelt volna, csak hát ronda voltam/vagyok.

2023. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!