Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha már szóba került Salala...

Ha már szóba került Salala salala, ki az aki szereti Őt?

Figyelt kérdés
Szerintem a gyik-en Ő adja, a legjobb, legokosabb és leghasznosabb válaszokat. Rengeteget lehet Tőle tanulni idősebbeknek is és mindig nagyon kedves!!!
2010. okt. 17. 11:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Értelmes és kedvesnek tűnő kislány, nekem szimpatikus:)
2010. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kedves első Válaszoló! Teljesen egyetértek Veled! Nem tudom a toplistán ki az első, de szerintem Salala salala lehetne!!!
2010. okt. 17. 11:37
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is. Én tettem fel, azt a kérdést, hová tünt:D

De örülök, hisz még mindig itt van=D

2010. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Írjon még aki szereti Salala salala-t!
2010. okt. 17. 11:51
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Itt vagyok én is: osztom az első véleményét! Sajnálom, hogy Salala salala egyre kevesebbet ír! :-(
2010. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm szépen:)

Végülis ennek az oldalnak pont az (lenne) a lényege,hogy segítsünk egymásnak.Én próbálok segíteni másoknak és örülök,ha Ti is tudtok segíteni nekem!:)


A toplistán egyébként 163. vagyok,de ez nem rajtam múlik.Engem annyira nem is érdekel a toplista.Nem azért válaszolok,hogy első legyek,hanem azért,hogy segítsek másoknak!

2010. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szia Salala salala! Nagyon örülök, hogy válaszoltál! Mit szólsz, milyen sokan megszerettünk a válaszaid alapján? Te adod, a legjobb, legokosabb és leghasznosabb válaszokat és végtelenül kedves vagy mindenkihez!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2010. okt. 17. 12:14
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes,olyan nehezen leírható érzés.

Meglepődtem,nagyon jó érzés,hogy ennyi ember számára szimpatikusak a válaszaim és amennyire a válaszai alapján megismertek engem én is az vagyok:)

Jó érzés olvasni,hogy ennyi embernek tudtam,tudok hasznos tanácsot adni és látni,hogy örültök a válaszaimnak!

2010. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Énis pontosan ezt figyeltem meg! Mivel én is rengeteg választ adok, gondoltam kiírom a nevem, lássátok, ÉN is ittvagyok:D Gratulálok SalalaSalala a kitartásodhoz, és további sok sikert!

13/L

2010. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Salala salala-t szeretjük itt a legtöbben és nem hiába! Nagyon szépen köszönjük a válaszaid!!! Kívánok Neked kiváló egészséget, még sok választ, a legnagyobb örömünkre és minden elképzelhető jót!!! De Mindenkinek köszönöm, hogy válaszolt a kérdésemre!!!
2010. okt. 17. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!