Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell fikázni azt, aki...

Miért kell fikázni azt, aki szereti SP-t?

Figyelt kérdés

Én személy szerint szeretem a zenéit,nem vagyok tinip.csa,nem járok el "SP koncikra",de meghallgatom a zenéjét,mert tetszik. Mindenkinek más az ízlése,én sem fikázom a Tokió Hotelt,meg az ehhez hasonló előadókat és azok rajongóit,pedig nem a kedvenc zeném. Ha elkérik a telefonomat megnézni,akkor egyből le vagyok szólva,mert tele van SP számaival,és elmehetek vissza anyámba mert szeretem..Mire jó ez? Nem lehet mindenkinek egyforma az ízlése..


14L


2011. máj. 29. 17:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
azért mert sp úgy néz ki, mint egy búza, nem énekel, csak nyomja a szövegét, de olyan szöveg hogy fejemet fogom ha meghallom.
2011. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Jólvan.Nekem tetszik.És akkor mi van.?
2011. máj. 29. 17:46
 3/33 anonim ***** válasza:
37%
lőd fejbe magad elkaptad az új vírust:O
2011. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
nem szép dolog másokat a zenei ízlésük miatt fikázni, de mit érdekel? szeresd, de nem kell reklámozni, én sem örülök, ha valaki elkezd mellettem full han gerőn SP-t hallgatni mert herótom van tőle. én sem bömböltetem a fülükbe a Quimbyt vagy az akármicsodát amit meg én szeretek :D
2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is van annyi zenei stílus,annyi előadó,énekes,hogy mindenki megtalálja a neki tetszőt.Ha te Sp-t szereted akkor őt szereted.Engem nem érdekel ki mit mond,te se foglalkozz ezzel én is azt hallgatom ami épp nekem tetszik.Lehet az pop,rock,r&b vagy bármi más.Intelligens ember elfogadja más ízlését,véleményét.
2011. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy lesz legalább 1 idióta aki hasonlókat irkál majd mint a kedves 2.hozzászólót,de azért köszi mindenkinek.:))

amúgy énis inkább próbálom eltitkolni,mert mindig levagyok szólva..:))

2011. máj. 29. 18:35
 7/33 anonim ***** válasza:
41%

Én is szeretem Sp-t o.O Jó hangja van :D valaki elkezdte ezt a "buz*zást" és mindenki folytatja. Aki szereti szereti aki nem az le van sajnálva :D

14L

2011. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
A 12-17 éves korosztály szereti. Ja és tisztázzuk, sp-nek nem zenéi vannak.
2011. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem odaírni, hogy eléggé le vagy maradva, a legtöbb tinilány már JB-t "lájkolja".
2011. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
én is szeretem a zenéjét. szerintem jó hangja van. és már nem azért kedves előző, de eddig szinte nem is találkoztam emberekkel, akik szeretik jb-t vagy sp-t szóval ne általánosíts... nem tudom mire jó mindig ez a lekezelő stílus minden tinivel szemben. ne gyere ide a kamaszok kategóriába, és máris nem fognak téged olyannyira zavarni a 12-16 évesek... ennyire egyszerű. amúgy én se szólok le senkit, főleg nem idegeneket a zenei stílusa miatt. mondjuk nem zavar nyugodtan szólj le, én leszarom. :)
2011. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!