Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha már szóba került Salala...

Ha már szóba került Salala salala, ki az aki szereti Őt?

Figyelt kérdés
Szerintem a gyik-en Ő adja, a legjobb, legokosabb és leghasznosabb válaszokat. Rengeteget lehet Tőle tanulni idősebbeknek is és mindig nagyon kedves!!!
2010. okt. 17. 11:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%

Köszönöm*-*

Én is nagyon sok szépet kívánok Nektek:)

2010. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem kéne így ajnározni. Mi van akkor, ha jó válaszokat ad? Arról szól ez az oldal, hogy ha valaki tud valamire válaszolni, akkor válaszoljon. Általában én is nagyon hasznos válaszokat adok, sokszor 100%-osat. Nem tartom azt sem helyén valónak, hogy mindig direkt kiírja a nevét. Én nagyon szeretek itt hasznos válaszokat adni,de sosem írom ki a nevem mivel nem várok érte semmit. Nem várom, hogy dicsérgessenek, hogy megköszönjék a válaszaimat stb. stb. Szóval felőlem lepontozhattok, de én nem bírom, ha valaki éjjel-nappal itt okoskodik és kiírja a nevét csak azért, hogy ajnározzák.
2010. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Salala salala nem azért írja ki a nevét, hogy "ajnározzák", ahogy Te mondod, hanem önzetlenül segíteni akar és soha nem szól le senkit! 15 éves, de nagyon sok felnőtt is tanulhatna Tőle!!!
2010. okt. 17. 15:54
 14/24 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó vagyok. Elfelejtettem leírni, hogy szerintem csak játsza a szerény és önzetlen jókislányt. Különben miért rejti el néha aztán meg mutatja meg megint a nevét? Mert biztos néha hülyeségeket, meg ki tudja miket ír, és nem akarja, hogy lássák mivel Ő Salala salala, akit mindenki szeret. Szóval szerintem csak álnokoskodik ott a gépe mögött.

15/L

2010. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ez a Te véleményed Kedves utolsó, de nagyon sokan vagyunk, akik szeretjük.
2010. okt. 17. 15:59
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is nagyon hasznos válaszokat ad salala salala. :)
2010. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Azért arra nem gondoltál ,hogy ha hűlyeségeket ír és elrejti a neve, majd később visszateszi akkor az összes válaszánál újra mutatja:D??
2010. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom. Lehet, hogy igaz, erre nem gondoltam, de mindegy is. A kérdező azt kérdezte, hogy ki szereti őt, és én nem igazán bírom. De ez csak az én véleményem. Ha Ti szeretitek, akkor szeressétek! Nekem mindegy, csak a véleményemet írtam le. :)
2010. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%

Én kedvelem Salala salalát. Mindig hasznos válaszokat ad nekem is sokszor segítettek már a kommentjei. Elmehetne pszichológusnak vagy valamilyen tanácsadónak! :)


L/14

2010. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%

Köszönöm szépen!

Nem tudom jó lennék-e pszihológusnak:) Ahhoz rengeteget kellene tanulni...ami végül is nem olyan nagy gond.De most is megszenvedek már azért,hogy az osztály legjobb tanulói között lehessek,pedig az átlagom "csak" 4,25 körül szokott lenni.

Nem elég annyi,hogy szeretek segíteni az embereken és ha tudok segítek is,meghallgatom őket.Tanulnom is sokat kellene ahhoz,hogy pszihológus legyek.

Egyébként a közgazdaság és ehhez kapcsolódó területek jobban érdekelnek!:D

2010. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!