Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lehet benne amiért ennyire...

Mi lehet benne amiért ennyire szereti mindenki? (olyan rossz érzés néha "mellette" lenni. )

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmről lesz szó.(14 éves)

Külsőleg:

Telt, tehát nagy mell (85/C azt hiszem), vastagabb combok, széles csípő, vékony derék. Elég magas is(172cm). Szerintem nem 14-nek néz ki, ha nem évfolyam társam lenne, simán azt hinném, hogy 17 éves. Sminkeli magát, általában halványan ki van húzva a szeme+spirál. Átlagosan öltözik, szóval csőnaci, póló vagy ing, konzerv cipő, vagy bokacsizma(most így ősszel), nyáron saru.


Amúgy nagyon rendes a lány, mindenkivel jól kijön, a fiúkkal különösen.(persze csak barátilag.)Rengeteg barátja van.

És meglepő, de szeret olvasni is.(legutóbb a Dalai láma életrajzi könyvét olvasta, én kinevettem xD)

Amúgy az a baj vele, hogy nagyon nagy szájú, rengeteget bír beszélni.

És, mikor vele vagyok, annyira rossz, hogy mindenki csak rá figyel, mikor én beszélek az senkinek sem tűnik fel. Meg, ha megyünk ketten valahová, a fiúk hozzá mennek oda, őt akarják meghívni mindenre.(pedig duci, tehát nemtudom mit szeretnek annyira rajta :O )


Szertintetek miért van ez?

Mit tehetnék, hogy néha rám figyeljenek és ne rá?


14/L


2010. nov. 14. 13:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy magabiztos, és ki van békülve önmagával, ezért kiegyensúlyozott. Az ilyen emberek köré úgy gyűlnek mások, mint légy a mézre. Még egy példa arra, hogy a külső nem minden.
2010. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Lehet.

De akkor is.. annyira rossz, hogy én egy senki vagyok mellette.. :S

2010. nov. 14. 13:44
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

azt hittem csak mi hívjuk a converset konzervnek

14f

2010. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

ezek szerint nem XDD



amúgy, szerintetek velem van a baj?

2010. nov. 14. 14:06
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Mivel magadról nem írtál szinte semmit így ezt nem tudjuk megmondani.
2010. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
KONZERV CIPŐ ez komoly majdnem leestem a székről a röhögéstől xd
2010. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

A legnagyobb baj, hogy mások megérzik, hogy te "féltékeny" vagy rá. Ő saját magát adja. Elég széles az érdeklődési köre(a leírtak alapján), sok emberrel tud beszélgetni azáltal, hogy sok minden érdekli. És ahogy már írták előttem: elfogadja és szereti önmagát, ezáltal vonzó, szerethető emberré válik. Hiszn nem akar megfelelni mindenkinek, ezért nem arra figyel, mit gondolnak róla mások, hanem az adott emberre, akivel éppen beszélget.

Nagyon nagy tévhitben élsz, ha azt gondolod, hogy egy ducibb lány nem vonzó egy fiúnak.A férfiak a nőket egészben nézik meg először. Teljesen mindegy, hogy kicsit vaskosabb a combja, szélesebb a csípője, ha arányaiban egyben van a lány.

2010. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Mi hárman vagyunk így legjobb barátnők és egyszer sétálni mentünk a városba. Nyár volt, mindenki örült a fejének, és jött velünk szembe két fiú. Hármunk közül kettőnknek olyan az alkata mint a te barátnődnek, az egyik barátnőm pedig elég vékony. Szóval ez a két fiú utánunk fütyült, aztán még odakiáltották hogy a "csontira" nem vonatkozik.. Tehát ne legyenek előítéleteid a duci csajokkal ;) Amúgy én is azt hittem hogy csak mi hívjuk konzervnek :D


13/L

2010. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Igazuk van a többieknek.

Egyébként nem tudom, láttál-e már ilyen kérdést az oldalon,de már sokan kérdezték,hogy milyen alkatú lányok jönnek be a fiúknak.Jópáran írták ugyan a vékony,csinos,magas lányokat,de szép számmal voltak bizony olyan válaszok is,hogy jó az,ha van egy kis fognivaló a lányon,tehát kicsit teltebb.


Egyébként nem az a fontos,hogy telt-e vagy sem.Valószínűleg Te vékony vagy,de mégsem érdekled annyira a fiúkat.Ez azért van,mert nem fogadod el ezt a helyzetet és ez látszik rajtad!

Látszik,hogy a másik lány elfogadta magát olyannak amilyen és jól érzi magát a bőrében.Ez látszik rajta,a megjelenésén,a kisugárzásán.


Sokszor többet ér az,ha egy teltebb lány elfogadja magát és jól érzi magát a bőrében,mint egy vékony lány,aki nincs békében önmagával!

Úgyhogy a probléma sajnos veled van,belülről fakad,de ne aggódj,ha akarsz tudsz változtatni rajta!

15/L

2010. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem veled ez a baj:

"pedig duci, tehát nemtudom mit szeretnek annyira rajta :O"


Gondolom tőle soha nem hallotok olyat, hogy "te vékony vagy mégsem szeretnek" és egyéb ilyen megnyilvánulásokat.

Meg ő szerintem nem azt nézi, hogy ki,hogy nézz ki hanem csak beszél akivel tud és mivel elég nagy érdeklődési köre van,ezért sok emberrel tud is beszélni és nem az érdekli, hogy ő most a központban van-e vagy sem!


Amit írtál körülbelül ez esett le és nem bántásból (lehet,hogy megbántalak),de a LEÍRTAK ALAPJÁN én is inkább a barátnőddel beszélgetnék.

2010. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!