Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők? Lány gyermek s első...

Szülők? Lány gyermek s első melltartó vásárlás ?

Figyelt kérdés
Szülő gyermek közötti kapcsolat hogy ne legyen egyik fél számára se kellemetlen ? Hány éves volt lányotok mikor első melltartó kellett számára ? Vele mentetek ?

2023. szept. 13. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Persze h menj vele! Miért lenne kellemetlen! Neked ki vett melltartót először? Ja bocs a te idődben meg nem volt..
2023. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha az anyja vagy nyílván menj vele. Elsőnek tuti sloggit vennék neki
2023. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%
#1 Lehet gúnyolódni, de valóban volt egy kb. 20 éves időszak, (múlt sz. 70-es évek közepétől 90-es évek közepéig) amikor volt, de nem hordtunk melltartót.
2023. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Anyukámmal vettem kiválasztottam majd ő kifizette nem nézte meg milyen stb... nem volt kellemetlen. Én 8. Osztályos voltam addig toppokat hordtam. Bár addigra lett cicim hozzá szóval... Nővérem 11 volt neki nagyon nagyok voltak már akkor. Ma meg már szerintem kicsot divat is hordani. És nem fejlettségi szintre nézik hogy mikor kell.
2023. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
#1 igen, sok tininek igenis kellemetlen az ilyesmi, nyilván ez sok mindentől függ. Emlékszem nekem is az volt 15 évvel ezelőtt, úgyhogy inkább egyedül oldottam meg.
2023. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Már tavaly, általános 3-ban jópár lány hordott sportmelltartó félét a gyerekem osztályában, neki még nem szükséges, szerintem 6-7. körül jut majd csak oda, de mivel látta a többieken már kérdezte, hogy mikor veszünk, persze hogy megyek majd vele!
2023. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 7. osztályban vettünk először matrózblúz alá Sportmelltartó szerűt, mivel az full átlátszó volt...


Bementek egy boltba, megkérdezed, hogy nem szokta-e zavarni a póló, hogy hozzáér a cicijéhez (nekem szörnyű volt 12-13 évesen, szúrt minden póló), mert ha zavarja és szeretne, választhat valamilyen topot/melltartót a póló alá.

Valószínűleg örülni fog a lehetőségnek, és főleg annak hogy nem neki kell felhoznia a témát...

2023. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Normális kapcsolatnál ez egyik félnek sem kellemetlen.

Persze, én is láttam a környezetemben negatív példát, ahol a szülő szerint a melltartó rbis, vagy felesleges, mert ő sem hordott, és egyszer egy boltban fültanúja voltam, hogy az anya leszólta a lányát hangosan, hogy ugyan mit akar a szúnyogcsípésein tartani.

Én anno szóltam anyunak, hogy szeretnék melltartót, mert a top már nem elég, elmentünk, és vettünk. Ennyi. Nem volt kellemetlen senkinek.

2023. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabor49 ***** válasza:
28%
menj már a melltartos kerdeseddel mindennap felteszel 1et tuti egy perverz férfi vagy
2023. szept. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok nonek azert kenyelmetlen melltartot hordani, mert valojaban nincs tisztaban a megfelelo mereteivel.

Intimissimi, triumph elmeletben az eladok rendesen be vannak tanitva ezzel kapcsolatban, a gyakorlatot nem tudom jelenleg, mert 12 eve volt kb mikor nekem ez aktualis tema volt, akkor nagyon kedvesen segitettek.

Ha a gyereknek egy teljesen termeszetes dolog mint a melltarto vasarlas kinos , akkor ott evekkel ezelott csuszott valamilyen hiba a gepezetbe. Egyedul en semmikepp se kuldenem el, nem fog tudni egyedul megfelelot valasztani

2023. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!