Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednétek a...

Hány éves kortól engednétek a lányotoknak a hajfestést?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem 14-16 körül engedtem volna már, 17 évesen akarta befesteni egy árnyalattal világosabbra. Előtte nem volt rá igénye.
2023. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Bármikor. Csak egy szín, ami még teljesen magától is lenő egy idő után.


A kislányok fülének kilyukasztása csecsemőkorban azért nagyobb és maradandóbb művelet. Főleg, hogy azt az érintett nem is kérte, ellenben a hajfestéssel.

2023. szept. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Középiskola előtt nem.
2023. szept. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Bírom az embereket. Kilövetik a gyerek fülét, amikor még ellenkezni se tud, pedig az tulajdonképp egy piercing, s egy idő után a lyuk már MARADANDÓ lesz, de ezzel nincsen baj, mert ez a szokás.


De egy hajfestést életkorhoz kötnek, mert csak.


Konkrétan mi is a baj a hajfestékkel? Már nem a középkorban vagyunk, ahol ólommérgezést kap tőle.

2023. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Kimosható festékkel nyáron akármikor, ha nem tiltja az iskola szabályzata, akkor felőlem év közben is lehet. Tartóssal 16+.

Fülét csak akkor lövettük, amikor már ő kérte, nekem morbid egy kisbabát felnőtt kiegészítővel (lásd: fülbevaló) látni.

2023. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Lányom 15. 2 éve festi.

Én 30 vagyok, 8.as korom óra festve van a hajam.

2023. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

6# vagyok

Mielőtt elolvasta.elküldtem 🤦‍♀️40 vagyok.

Szep is lenne 10évet letagadni 😅

2023. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
14 éves kortól már mehet nálam.
2023. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, hogy minden engedélyhez kötött egyesek szerint. Én általános iskolában kérés nélkül pingálgattam 1-1 tincset anyukám aktuális hajfestékéből, nyilván szörnyű volt, de anyu csak nevetett, hogy csináld, csak ne a szemedbe kenegesd. Nagyon menőnek éreztem magamat. Ahogy fentebb is írták, nem maradandó dolog, hát hadd próbálgassa. Mindenkinek meg kell találnia a saját stílusát, és ehhez sokszor rögös út vezet.
2023. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Az én lányom vallásos iskolába jár és biztos nem lesz festett haja középiskola előtt.

Spray van itthon, nyári szünetben volt fújva sokszor a haja, ez kb magától is lekopik estig..


Ha az iskola engedné, lehetséges, hogy 12-13 évesen engednék 1-2 árnyalat különbséget.

2023. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!