Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a 15 éves lányotokn...

Engednétek a 15 éves lányotoknak, hogy fesse a haját suliidőben?

Figyelt kérdés
Extrém, vagy naturál színre. Mindkét esetben érdekel a válasz :)

2017. szept. 16. 22:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Én engedném miért ne ?
2017. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
45%
Naturálra oké:) én 14 éves korom óta festem
2017. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Az iskola idő nem oszt, nem szoroz. Ő haja, csináljon vele amit akar. Csak ha mondjuk nem épp a természetes színek közül választ, akkor alaposabb megfontolást kernek tole. Ha elmagyarazom neki a hatranyokat és neki oké, akkor nekem is oké.
2017. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Sem suliidőben, sem nyáron, sem ünnepekkor, amíg 18 év alatti, és én állítom a szabályokat. 15 évesen még bőven fejlődő szervezet, később is ráér festékkel tönkretenni a haját.
2017. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
33%

Én nem engedném. Rá is van írva a hajfestékekre, hogy csak 16 éven felüliek használhatják.

Én csak ekkortól engedném. De inkább csak 17-től, hadd érjen meg rá teljesen az immunrendszere.

2017. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%

Extrémre nem, mert abba úgyis belekötne más és különben is, iskolába minek? Ha buliba akar vad színt, használjon sprayt.


Normálisat miért ne, ha nagyon akar? Azért lehetőleg a saját hajához passzolót, amit nem kell sűrűn festeni, mert az szerintem sem jó a hajnak. De amit én szoktam, hogy maximum évi egyszer bordóra festem... Annyi azért szerintem belefér, ha annyira igazán fontos neki. Nekem feldobja az első pár hónapomat :D

2017. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ:

- Ha prolik vagytok, mint az ide kommentelők jelentős része, akkor nyugodtan fesd be akárhány évesen akármilyenre, úgyse lesz belőled semmi, tehát teljesen mindegy, mennyire járatod le magad a tanárok előtt. Az sem gond, ha elpusztítja a hajad, mert egy proli 40 éves korára úgyis kiégett 60-asnak néz ki.

- Ha normális, értelmiségi családról beszélünk, akkor középiskolás korig nem igazán engedném, vagy max. természetes színre. De tényleg nem érdemes már ilyen fiatalon tönkretenni a hajat. Nekem a szőke hajfestéktől a fele kihullott, de legalább 25 évesen, nem 15...

2017. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
32%
Persze hogy engednem suliidoben, de kizarolag csak a matekoran.
2017. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%
A lányomnak 12 évesen én magam melíroztam. lehet lepontozni,kutyát nem érdekli. Nekünk tetszett ez a lényeg.
2017. szept. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen felesleges egy 15 eves gyereknek hajat festeni.
2017. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!