Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miből kell készülni a felvétel...

Miből kell készülni a felvételikre konkrétan (gimnáziumba, természetesen )?

Figyelt kérdés
Járok előkészítőre, de megnéztem az eddigi feladatokat, és a matekból kb. 2 feladatot értettem pedig 5-ös vagyok matekból. A magyar nyelvtan-irodalom az simán ment. Testvérem nyaggat h nézzem meg a feladatokat, h tudom-e, de nem tudom, és félek neki elmondani mert tuti h lehülyézne. HELP!!
2010. okt. 17. 17:59
 1/5 anonim válasza:
A korábbi évek feladatlapjain gyakorolj, időre, ez az egyetlen igazi hasznos felkészülés. Szóbelire pedig az iskolánál kell érdeklődni, mit kérdezhetnek a szóbeli alkalmával. Hajrá!
2010. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát megkérdeztem az ottani tanárt, és aztmondta legjobban a 6.osztályos matematikát kell gyakorolni, de foggalmam sincs h mit vettünk akkor, mert nekem nincsennek meg a könyveim, mivel vissza kellett őket adni!
2010. okt. 17. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Kölcsönözd ki az hatodikos könyvet az iskolai könyvtárból.Keresd elő a füzetedet és old meg újra a feladatokat.Hidd el ez nagyon hasznos lehet!

Testvéred pedig gondolom azért kérdezte meg,hogy érted-e a feladatokat,hogy ha nem,akkor ő talán tud segíteni Neked.

Hidd el,nem baj az,ha nem érted most az anyagot!

Figyelj az órákon,gyakorolj otthon is sokat és old újra a hatodikos példákat.Ha valamit nem értesz kérdezd meg a tanártól órán!


Sok sikert!

15/L

2010. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


én tavaly felvételiztem. gondolom olvastad, h. tavaly különösen nehezek voltak a matematika feladatok!

én speciel nem készültem rá sehogy, amit tanácsolni tudok, h. nézd át az elmúlt évek feladatait, ha vmi nem megy, nézd meg a megoldást, hátha úgy megérted a feladatot! sok sikert! :)

2010. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát szorítsatok is! Igen, hallottam h tavaly nagyon nehéz volt, de remélem, nem lehet olyasmi se mindt előző évben.! :)
2010. okt. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!