Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én unom a salala mániát?

Csak én unom a salala mániát?

Figyelt kérdés
Uncsi válaszokat ad szerintem, félig-meddig hasznosak. Kérdések témája is... pedig szerintem csak egy teljesen átlagos válaszoló, aki sokmindenbe beleüti az orrát! Ami persze nem baj, sőt...! De nem tartom indokoltnak hogy minden második kérdés jelentése azlegyen, h. salala ígyimádlak, úgyimádlak....
2010. okt. 17. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem te csak irígy vagy, és bár a neved sem hagyod,hogy lássuk.Megérdemli Salala Salala,hogy ennyire szeressék, inkább törekedj arra,hogy téged is ennyien szeressenek!!!És a válaszai egytől-egyig hasznosak-.-

13/L

2010. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
ki az a Salala?
2010. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Egy nagyon kedves válaszoló, aki rengeteg kérdésre ad HASZNOS választ,de egyesek irígykednek rá:)
2010. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom te vagy az a 85%os 15/L aki azt mondta az előző kérdésnél, hogy ő is mindig nagyon hasznos válaszokat ad, sokszor 100%osakat csak nincs kint a neve, így őt nem istenítik...xD hát pfff...

Figyelj, te is állítsd be azt, hogy látszódjon a neved a válaszaidnál, és akkor majd esetleg téged is isteníteni fognak.


Egyébként senki sem "imádja" salala salalat, csak azt mondják, hogy hasznosak a válaszai. Mert tényleg azok! Sokszor személyes tapasztalatokat is leír, stb... és mindig segít!


Amúgy véletlen nem Jamaican Girl [vmiiazisten] vagy? :O

Őt rég láttam már írni...:P

2010. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

édesem, nem irigykedek rá :)

nem szeretném a nevemet felvállalni, nem is ez az "én kategóriám", itt csak olvasgatok :)

nem szeretném, h. félreértsétek, nem féltékeny vagyok a "hírnevére", ha mondhatjuk így.

2010. okt. 17. 19:22
 6/20 A kérdező kommentje:

79%-os

nem, nem vagyok egyik említett személy sem :)

ebben a kategóriában nem írok válaszokat, csak 'megfigyelő' vagyok :)

2010. okt. 17. 19:23
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Nekem semmi bajom vele,aranyos csajnak tűnik de nem különösebben érdekel... Egyébként még nagyon sok ember van itt az oldalon aki hasznos válaszokat ad igaz ők nem névvel vannak,csak őket nem ajnározzák. :))

14,5/L

2010. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Én is unom, szerintem is túlimádják őt, lehet, hogy kedves, jó válaszokat ad, de ennyi erővel az össze névtelen válaszolót is imádhatjuk...
2010. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
én még nem olvastam tőle egy választ sem...
2010. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Én tettem fel azt a kérdést, hogy ki az aki szereti Őt, és nagyon sokan vagyunk, akik szeretjük és nem véletlenül! Mindig nagyon hasznos és okos válaszokat ad. Csak segíteni akar mindenkinek, és soha senkit nem szól le!
2010. okt. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!