Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ez, neki miért megy...

Miért van ez, neki miért megy így minden?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm az osztályba mindenki imdája, mindenhova megvan hivva sosincs egyedül mindenkivel jóba van. Szép sovány tökjó alakja van a pasik sorban állnak utána kb. Jól tanul népszerű stb.. olyan élete van amiért én mindent odaadnék de ezek mögött én mindent tudok róla ő a legjobb bnöm és hát imádom de egy ordas nagy szűzk**va. Csak az egy éjszakás kalandokért van oda kb bárkivel összejön 1 napra... Nem feküdt le még senkivel de azt mondja h nem sokáig lesz ez így. A barátai és ismerösei előtt mindent letagad h ő nem iszik nem bulizik közben ezerrel. A bnője ex pasijával kavar miközbe tudja h a bnöje még odavan érte. Kb. minden pasival játszik, a barátainak és az osztálynak teljesen mást ad be mint aki és mindenki így szereti. Múltba én is csináltam baromságokat de nem ennyit... és hiába hajtok h szeressenek sosem fognak úgy szeretni mint őt sosem fogok úgy ismerkedni mint ő. Miért van ez?

14/L


2010. okt. 17. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát emiatt őszintén nem szeretnek sztem senkit.Ha te ezt látod irigylésre méltonak,sajnállak.
2010. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj olyan lenni, mint o. Te magad is latod, hogy valojaban nem az, akinek mutatja magat, tehat a nepszerusege sem igaz.
2010. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt akarom h engem is úgy szeressenek. A másik énétől undorodom.
2010. okt. 17. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
De őt a képmutatása miatt szeretik,add önmagad,és ha az szeretnivalo,hidd el szeretni fognak,az őszinte embereket jobban szeretik,meg a hazugság ugy is kiderül.
2010. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de figyelj már kiscsaj, őt amiatt szeretik amilyennek kiadja magát, pedig valójában teljesen ellentéte ennek a viselkedésnek! ne akarj olyan barátok, mint amilyenek neki vannak. sőt olyan életet se... gondolkozz el ezen egy kicsit, inkább legyél önmagad, hiszen őt nem önmagáért szeretik
2010. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a ,,legjobb barátnőm". De szerencsére időben felébredtem és szerzett magának egy engedelmesebb pincsit :P Most többnyire másokkal barátkozom és szépen lassan rájövök, hogy ennek a szűzribinek áldoztam 4 évet az életemből... Mikor adta volna kölcsön 1 év barátság után a hangológépét? Mikor mondta egyszer is hogy jól nézek ki? Mikor köszönt meg bármit is? Mikor volt olyan mint egy barát? Ezeket kérdezd meg magadtól és pattintsd le :P

12/L

2010. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baker ! Ha a barátnőd akkor miért mondasz olyanokat róla hogy k.u.r.v.a :O ???! Ez borzasztóan gáz ! Én is utálom az ilyen csajokat mert én sem voltam sosem a menő csaj és ez mindig is fájt ! De nem biztos hogy a barátnőd élete fenékig tejfel ! A másik meg hogy sajna vannak ilyen emberek akik szeretnek játszani másokkal !
2010. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: 1. a bnöm tisztába van ezzel, h van egy ilyen véleményem róla.

2. tudom milyen az élete mint mondom MINDENT megoszt.

2010. okt. 18. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha tényleg nagyon "népszerű" szeretnél lenni akkor. Tanulj jól legyél jó fej mindenkivel. Akit nem csípsz természetesen ne is nagyon szólj hozzá mert akkor még csak jobban megutának :S ha mindig veszekszel
2010. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!