Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy szülő aggódik, ha a...

Egy szülő aggódik, ha a fiának nincsenek barátai és ezért nem is megy el sehova?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Normál esetben aggódik. Nem jó, ha a gyerek zárkózott, befelé forduló, magányos... Annak mindig van valami lelki oka. Alapvetően az ember társas lény. A kamasz is :) Persze nem tragédia, de én biztos aggódnék, ha a fiamnak nem lennének barátai és nem lenne kedve elmenni soha sehova.
2011. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván aggódik.
2011. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Töröld le a gépéről a wow-ot. Biztos vagyok benne hogy egséz nap azzal játszik.
2011. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért nincsenek barátai, mert egész nap a gép előtt üt. Azért ül egész nap a gép előtt, mert nincsenek barátai.
2011. máj. 31. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

21:09 vagyok.


Ne engedd addig gépezni amíg nem megy le a helyi kocsmába egy sörre. Máris meglesznek azok a barátok. Ha nem olyan korú, hogy sörözzön akkor küld le a játszótérre vagy ahol a korabeliek lógnak.

2011. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!