Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 13 éves lányodna...

Megengednéd a 13 éves lányodnak, hogy ezt nézze?

Figyelt kérdés
Netflix: A lány a maszk mögött

#13 éves #Netflix #A lány a maszk mögött #K- drama
2023. okt. 3. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, mi ez, de ha nem engeded meg, akkor majd nem nézi? A 13 éves korosztály pont nem erről híres.
2023. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem. És tudom hogy dacból megnézné. De nem baszhatná hozzám később hogy én hagytam és ezért fél.

Egyébként ez egy sorozat. Van egy csúnya nő aki sikertelen a mhnkájába de egy maszkban rázza a picsáját mert amúgy jól néz ki a neten. Őt később 2en probálják megerőszakolni az egyiket megöli majd a férfi munkatársa feldarabolja és a hűtőjébe rejti (szerelmes belé védeni akarja). Ekkor a nő felmond a pasi felmegy hozzá és megerőszakolja a nő így terhes lesz és megöli a pasit szex közben. A pasi anyja a nőt és a gyereket is megakarja ölni alattomos módon. A nőnek volt egy legjobb barátnője aki szintén szépre plasztikáztatta magát őt is megöli a pasi anyja. Persze az után hogy agyon akarta verni a csajt a régi sulis zaklatója aki lecsúszott és befogadta és ketten ölték meg.

Majd a pasi anyja eljátsza a halálát és plsztikázva tönkre teszi a lány gyerekének az életét. A lány sitten van ott zaklatják verekszik. Majd megszökik onnan hogy megmentse a pasi anyjától a lányát.

Tuti nem nēhetne ilyent.

2023. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

#1 vagyok.

Ezt nem tudtam. De továbbra is az a véleményem, hogy ha egy gyereknek ez tetszik, ott komolyabb gondok vannak, és nem lehet annyival lerendezni, hogy nem engedem nézni, kész, probléma megoldva.

2023. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Hogy mondd fel a nő ha a pasi munkatársa feldarabolja? Ott picit elvesztettem a fonalat.
2023. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék, ha megnézné, de ha meg akarja nézni, úgyis meg fogja...
2023. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem
2023. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Miről szól?
2023. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 2 bátyám van 6 évesen láttam életem első horror filmjét, azóta is szeretem ezt a műfajt, olvasni is a King könyveket.

Soha nem daraboltam fel senkit, fel sem merült.

44 éves vagyok

1 ez csak borzongás miatt érdekes, de nem lesz mindenki sorozat gyilkos mert szereti ezeket a filmeket

2023. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Az első horrorfilmet még általános iskola előtt láttam. 12-13 évesen már Egy gésa emlékiratait olvastam és mindent is megnéztem ami érdekelt, ami leginkább horror, történelem és dokumentumfilmeket takar a mai napig, és akkor is. Van aki felnőttként sem bírja a horrort, van aki gyerekként is teljesen elvan vele, ezt csak az adott személy tudja eldönteni.

A legrosszabb ami történhet hogy nem tetszik neki és nem néz több ilyen filmet, nagy más baja nem lesz.

2023. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Kib.szottul meglepődnék rajta, ha a 13 éves lányom engedély kérne ahhoz, hogy megnézzen egy sorozatot. Én se kértem annó.


Az IMDb-s Parents Guide alapján:

Sex & Nudity: Moderate

Violence & Gore: Severe

Profanity: Moderate

Alcohol, Drugs & Smoking: Moderate

Frightening & Intense Scenes: Moderate



Ha azt akarja nézni, amit a 2-es leírt, lelke rajta. Én 13 évesen azt néztem, ahogy a Predator kitépi az emberek gerincét.

Sosem utáltam semmit se annál jobban, mikor mások akarták megmondani, hogy nekem mi tetszedjen, pusztán az alapján, hogy lány vagyok, fiatal vagyok, stb.

2023. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!