Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor rúgtatok be elöször? És...

Mikor rúgtatok be elöször? És utánna hazamentetek? Vagy hogy viselkedtek részegen? Szüleitek nem vették ekkor észre?

Figyelt kérdés

nem merek inni bulikon pedig kínálgatnak, szülinapokon is ilyenek. de utánna haza kell mennem . anyukám teljesen ki lenne akadva ha megtudná. de félek, mivan ha berúgok. azt azért csak észrevenni nem? kitudja hogy viselkedek részegen :S anyu meg mindent észrevesz ugyhogy nemtom...

meséljetek!!!


2010. okt. 18. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Én még soha nem rúgtam be, igaz, lehetőségem sem volt rá, de Neked sem ajánlom!
2010. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
erre való az osztálykirándulás...
2010. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne igyál annyit hogy berúgj.A spiccességet nem veszi észre. Hány éves vagy egyébként?
2010. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

pont a múlt héten voltam belővee.

bnőimnél aludtam, és anyámék max kicsit másnaposnak találtak:P

am egy pár pohárral nyugodtan ihatsz:D

osztkiren 14évesen voltam először berúgva:P

2010. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
uccsó vagyok 15/L
2010. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

15/L vok

oszt kiren meg nem lehet.. mer oszt főnök ismeri elég jól anyut. és a szája is elég nagy

2010. okt. 18. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Nos az én történetem kissé bonyolult.

17,5 voltam,végzős szakközepes,mikor év elején gólyabálkor kicsit többet ittam.(Azóta sem,pedig már 26 vagyok)

Barátom akkor 16,5 volt,és a parkban a padon...

Szerencsére nem látta senki,nem is tud róla senki.Ő sem emlékezett...

Sajnos 2 héttel később késett a havim,és tesztet csináltam.....+ !!!

Le voltam sújtva,de nem mertem szólni senkinek.Érettségi előtt álltam,nem akartam magántanuló lenni...

6 héttel később a természet elintézte helyettem a döntést.

Utólag elfilóztam rajta,hogy biztos azért mert piásan fogant a baba,és nem volt elég erősen megtapadva.

Jobb is így,bár féltem,hogy később,felnőtt fejjel talán nem lehet gyerekem.

Szerencsére lett,2 !

22 évesen fiút szültem,26 évesen lányt.

Ja,és hogy a kérdésre is válaszoljak:Soha senki nem vette észre,hogy akkor ittam.

Azért írtam meg a történetemet,hogy te ne ess hasonló hibába.Részegen az ember nem mindig tudja,hogy mit cselekszik,vagy mit mond.

Jobb ha nem iszol.

Üdv:Rita

2010. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Húú...amikor először akkor anyu nem tudta,mert szilveszter volt,és uncsitesóméknál aludtam :DD

Discoba voltunk meg minden...ahogy azt kell.

Másodszorra a barátnőmmel meg pár sráccal voltunk kocsmába...hát az marha rossz volt,mert mint kiderült nem bírom a vadászt...telehánytam a wc-t :S

Mikor hazaértem,behánytam a lépcsőházba...de rögtön feltakarítottam :"DD

Viszont a ruhámat már nem tudtam normálisan levenni...kétméterenként elhagytam egy ruhadarabot.:"D

De anyunak reggel azt mondtam,hogy túl fáradt voltam.

Harmadszorra augusztus huszadika volt mikor így igazán sokat ittam...Hát az szép volt.Anyunak azt mondtam,hogy ott alszok barátnőmnél de,egy kissé illuminált állapotban úgy döntöttem,hogy inkább mégis hazamegyek.Hazamentem és bevolt zárva az ajtó...anyámat hajnali 3kor ébresztettem fel azzal,hogy anyu basszus nyisd már ki,haza jöttem.Szegény úgy beszart xDDD

Másnap meg tényleg sokat ittunk és sajnos akkor is vadászt ittam...elég gyorsan...hát képzelhetitek...és nagy rendezvény volt ráadásul.Mindenki ott volt akit ismertem....Volt ott egy lépcső...és mikor felértem rajta nagy nehezen akkor egyszerűen összecsuklottam...és egy pasi emelt fel tök magasra.Én meg még félóráig azt hajtogattam,hogy dejóóó volt repültem(tökkomolyan aztgondoltam) XDDDDDD

Hazafelé meg barátnőmmel gagát énekeltünk és bnőm mesélte,hogy egy nő odaordított hogy ne énekeljünk,mert zavarjuk a gondolkodásban(hát igen...nem csak mivoltunk bebaszva) XDDDDDD

Hazamentem és nem tudtam bedugni a kulcsot a zárba...mire sikerült lefejeltem az ajtót.Anyám kijött...megkérdezte,hogy mivan velem....én meg elkezdem neki énekelni,hogy pálinka szerelmem....xDDDD

utána meg,mondtam neki,hogy kicsit sokat ittam...és így ránézek:anyu.hánynom kell basszus.xD

Amúgy reggel kaptam egy kis lebaszást,hogy azért így mégse kéne...ihatok de nem így.

Szóval....d:

Amúgy bocsi,hogy így lmeséltem,de ma olyan nosztalgiás hangulatom van.:"d

2010. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jaaj nagyon jók ezeka történetek főleg az uccsó:D baszus annyit röhögtem rajta :P meséljetek még!!!
2010. okt. 18. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
16 évesen, szülinapot ünnepeltünk.Anyu, és apu fél1től negyed 4ig sétáltattak a kertben, hogy kijózanodjak, aztán bejöttem(vagy inkább hoztak) a házba, és kb fél7-ig ülve aludtam, majd anyuék szobájában lent.Apu röhögött este, meg ott itta mellettem a konyakot, anya sírt, meg olyan ideges volt utánna, hogy egy hétig nem bírt enni se, de mostmár őis csak nevet rajta.
2010. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!