Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában a debrece...

Szültetek mostanában a debreceni klinikán? és ha igen kinél? Milyen volt az ellátás hogyan viselkedtek veletek, a szülőszobán egyszóval minden érdekelne

Figyelt kérdés
köszönöm szépen
2011. jún. 27. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A kenézyben szültem.SOKKAL JOBB!Ha érdekel írj nyugodtan bármilyen kérdésedre válaszolok!E.
2011. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem mostanában hanem tavaly májusban szültem a klinikán! De az ismerőseimtől tudom, hogy semmi nem változott!

A szülőszoba nagyon felkészült, nagyon jó szülésznők vannak, persze van köztük szimpatikusabb és kevésbé! de tény hogy nagyon jól képzettek! A lehető legjobb kezekben voltam! volt fogadott orvosom, ha nem gond nem mondanám meg ki volt, de vele annyira már nem voltam megelégedve, de végülis problémamentesen lezajlott a szülésem!

A nagyobb gond inkább a csecsemőosztállyal van! Rettenetesen lekezelőek, csúnyán viselkednek! A szoptatást erőltetik akkor, de a legrosszabb módon! Van egy adjunktusnő, aki mint a kutyával úgy beszél minden anyukával, vizitkor szinte az egész osztály sír!

Ha van még kérdésed szivesen válaszolok!

2011. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sziasztok..

azt hittem változott a helyzet 1 év alatt.

én tavaly márciusban szültem a klinikán

azért érdekelt volna hogy jobb lett-e

de kedves 2 dik válaszadó leírta hogy nem..

tényleg bunkók azóta is a nővérek az öreg ősz hajú adjunktusnő is ezek szerint..

köszi szépen az infót azért :)


kedves első légyszives írd már meg akkor hogy zajlik ott egy szűlés a kenézyben lehet odamegyek ha jön a kistesó mert a klinika nálam kiverte a biztosítékot..

2011. jún. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!