Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Feltétlen ördögtől való lenne...

Feltétlen ördögtől való lenne egy tini és egy huszonéves kapcsolata?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, 20 éves korában kapcsolatban volt egy 15 éves lánnyal, rendes kapcsolat volt a családjaik ismerték egymást, 2 évig együtt voltak majd mindketten úgy érezték hogy már nem az igazi és szakítottak közös döntés alapján. Manapság sok embert feketítenek be ezzel. Én 23 vagyok és nekem is simán tetszik egy tini, ésszerű kereteken belül, 14 nagyon gyerek nekem. Egy tini már bőven rendelkezik a másodlagos nemi jellegekkel ezért nem pedofil kategória.. Nyilván sok szülő félti a gyerekét de nem mindenki az a zsarolós, manipulatív típus. Legalábbis én nem mert elszenvedtem már manipulálást ezért nem tenném meg mással.
2023. okt. 6. 02:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Az bizony! Minden pedofil sátánfi.

Várd meg szépen, míg felnő.

2023. okt. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

“Egy tini már bőven rendelkezik a másodlagos nemi jellegekkel ezért nem pedofil kategória”


Micsoda?! De még mennyire, hogy az!

Nem függ össze a másodlagos nemi jelleggel!


A korával függ össze, azzal, hogy ennek ellenére még testileg, lelkileg kifejletlen, éretlen gyerek.


És ha ezzel nem vagy tisztában, ha zaklatod, akkor is pedofil vagy!

2023. okt. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
lol
2023. okt. 6. 02:19
 4/22 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem, 35 lennék és 17 akkor baj de ha 18-at betölti és az algoritmus szerint felnőtt akkor oké?
2023. okt. 6. 02:25
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Igazàból amiatt furcsa, mert persze külsőleg nő, tehát nem “beteges” pedofil dolog.

Viszont agyilag gyerek.

Nem érett egy 23 éveshez, aki felnőtt életet él akkor is, ha egyetemista.

Nem tudom elképzelni, hogy egy normális 20-onéves férfit a külsején kívül vonzhat egy 16 éves.



Egy ilyet tudok mègis.

A srác 30 évesen is kb tini azinten maradt, a lány pedig dolgozott szli mellett, tehát felnőtt világban mozgott.

(20-nal néztem 16 évesen)

Munkatársak voltak..


Eltelt 12 èv, még együtt vannak.


Szóval kivétel akad..

De a srác nem volt kerek.. sokkal éretlenebb volt a koránál.. most nem tudom, mert 10 éve eljöttem. A faceről tudom, hogy együttmaradtak.

2023. okt. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Amiről beszélek ott még iskolások voltunk, szakiban végzősök, 3 év szakma 2 érettségi. Nem akarom meg szakérteni mert nem volt még valódi kapcsolatom csak jah. Végzős koromban kerültem a nálam fiatalabbak látóterébe, előtte senkiébe. Olyan 19 éves korom vége fele, mintha a kor imponálna egyeseknek.. Egyébként felnőtt életet élek, dolgozom stb szóval egy középiskolás valakivel nehéz lenne kapcsolatot elképzelni. Inkább pár évvel fiatalabbal kezdenék, olyannal aki az én élethelyzetemben van, az hogy testileg vonzó egy tini az egy dolog.
2023. okt. 6. 03:39
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Egy 15 éves, hiába rendelkezik másodlagos nemi jellemekkel, akkor is félig gyerek még belül, és ha nem csak dugásra kell (ott számít max., felnőttnek tűnik-e), akkor igen, fura, hogy egy 20 évesnek olyan kell, aki belül még félig gyerek.


Ez az a kor, amikor még 2-3 év is sokat változtat az emberen, nem ugyanaz, mint 30-35-nek lennim

2023. okt. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

15-20 között nettó 5 év a korkülönbség.

14-23 között azért egy picit több.

Ebben a korban még nagyon számít az a néhány plusz év. Később ezek a különbségek persze csökkennek, nagyjából el is tűnnek, de ilyen fiatalon még hatalmas különbség.

2023. okt. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Elsős középiskolásként (alig 15) egy végzős gimis (majdnem 20) volt a barátom. Mozi, színház, pizza, ennyi. Fél évig tarott eszemb nem jutott szexelni vele akkor.
2023. okt. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, mennyi az a tini.

Amúgy az én gimis osztálytársam 16 volt, mikor összejött egy 22-23 éves sráccal, lassan 20 éve együtt vannak. Ott sem elleneztek semmit a szülők.

Sőt, egy csaj meg 17 évesen volt együtf egy 38 évessel, az mondjuk elég gáz volt, meg durván apakomplexus befigyelt a lánynál (meghalt az apukája). De az anyja itt sem ellenezte, járt hozzájuk vele.

2023. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!