Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt már, hogy bealudtatok...

Volt már, hogy bealudtatok tanulás közben?

Figyelt kérdés
Kort, nemet légyszi.
2010. okt. 19. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem!

Amikor érzem,hogy már nagyon fáradt vagyok inkább tartok egy kis szünetet.Így hamarabb meg tanulok,mintha folyamatosan tanulnék és bealudnék közben.

Ha már fáradt vagyok,nem bírok annyira koncentrálni általában csinálok valami apróságot:elpakolok a csurgatóból,elmosogatok vagy elteszem a tiszta ruhákat.Vagy csak csinálok egy teát és leülök nyugodtan meginni.Kiszellőztetek vagy ha már nagyon hideg van ill. este felé kimegyek az erkélyre néhány perce.A friss levegő is nagyon jó!

S ha megtanultam azt csinálok amit akarok:)

Nekem ez így jó:D

15/L

2010. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem már volt :D

Kilenckor arra kelek fel, hogy a könyv a fejemen van, én meg semmit nem tanultam. Szerencsére nem írtunk másnap.

15/l

2010. okt. 19. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De gyakorlaton volt h aludtam... volt idő :) 2en voltunk haverommal 3 napon át az egész házban :D fel is mentünk a padlásra is volt kókuszlikőr :P meg gin ( de szar volt -.- )


17F

2010. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de remélem, ilyen nem is nagyon lesz .. :)
2010. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de talán csak buszon, vonaton. Viszont a fősulin rendszeresen elaludtam órákon. Nagyon vicces volt később, amikor tanulni kellett (volna) az adott anyagból, nekem pedig a füzetemben görbén lefelé húzódó vonalakban végződtek a szavak... Szép idők voltak azok! :)

28/N

2010. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

egyszer felkeltem hajnali 4-kor, hogy föcire megtanuljam afrika társadalmát, de elaludtam és hülyeségeket álmodtam, azon a helyen voltam, amit a tk-ba láttam képet, meg egy nagy hasú kisgyerek üldözött xD

mindegy.

szóval volt, többször is!

2010. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: 14/l
2010. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, mostanában igen gyakran. Órán is (egyik másik dögunalmas), meg vizsgaidőszakos rohamban is. Pedig olyankor aztán orrba-pofába nyelem a kávét, de na, napi 16 órás dömping kikészít. Mondjuk, ha szorgalmi időszakban is tanulnék rendszeresen, könnyebb lenne, de annyira nem tud érdekelni a tantárgyak jó része, hogy az fáj. Meg is bántam már, hogy erre a szakra jöttem, de most már késő, ha átmennék az állam nem támogatna és a minoros képzéssel sem tudom mi lenne. Valahogy majd átrugdostatom magam.


f/21

2010. okt. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogyne. :)) Én még multkor éneken is. :D 13/F
2010. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én már többször azt csináltam, hogy olvastam pl irodalomra egy szöveget, éreztem, hogy nem fogom fel, letettem a könyvet, és lefeküdtem:D tavaly évvégén rendszeresen adtam ezt elő. hazafele a kocsiban, tanulás előtt, után és közben:D
2010. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!