Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-15 éves lányaitoknal...

14-15 éves lányaitoknal szintén megy a "törlés, tiltás hiszti"?

Figyelt kérdés

Lányom hétről hétre beszámol arról, ki törölte ki őt a közösségi oldaláról, volt osztálytarsak, jelenlegi.. Elég hozzá egy apró vita (amit általában nem ő generál, de nem hagyja magát).


Beszéltem kolléganőimmel, ez úgy tűnik, általános dolog.


Tudom hogy ők még gyerekek, de ezzel olyan kis méreg-tűket helyeznek el egymásban. Ezek a kis tüskék rosszul esnek, fájnak nekik. Mégis csináljak.


Ha rajtam múlna, én visszahoznam azt a világot, amikor internet már volt, de ezek a közösségi oldalak nem.


Tudom hogy a mi korunkban is volt összeveszes, egyet nem értés, unszimpatia... De én azt látom, hogy ez lassan már gyűlölködésbe megy át.


Rengeteget beszélek erről a lányommal. Igényli is ezeket a beszélgetéseket, utána mindig megnyugszik.


Nálatok is van ilyen, vagy csak én vagyok ilyen marha"szerencsés" anyuka? 🤔😃


nov. 13. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem, 12 és 15 éves lányaim vannak, egyiknek sincsenek ilyen hisztérika ismerősei.
nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én is kérdeztem tőle, hogy sajnálod ezeket az embereket? Azt mondta hogy nem.


Három gyerek törölte őt ki az utóbbi egy hónapban.. Ebből kettő volt osztálytars és egy jelenlegi. Előtte soha senki.. És azt látom hogy nagyon rágódik rajta és nem is érti az okát.


Én csak mosolygok ezeken egyébként. De kíváncsi vagyok másoknál is van e ilyesmi.

nov. 13. 18:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
"A mi időnkben" is volt ilyen, öriharinak hívtuk. Mindegy, milyen platformon zajlik a jelenség. Ezekkel a tüskékkel is tanulnak. Ahogy mi is.
nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Nem foglalkozom vele tovább. Köszi a válaszokat. 🙂
nov. 13. 18:44
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Internet előtt is bunkók voltak a kamaszok. Ha net nincs, kitalálnak mást. Nem foglalkoznék vele.
nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jajj.. Ne is mondd. Alig várom ennek a korszaknak a végét már.
nov. 13. 19:03
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek is csinálják 😅

Na az az igazán gáz dolog.

nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Borzasztó. Igen.
nov. 13. 19:14
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem új dolog... Én 13 éve voltam gimnazista, már akkor volt aki letiltott. Sőt már általánosban volt aki MSN-en letiltott. Még sehol nem volt a Facebook... :D

Túléltük és a mai tinik is túlélik. Nem lehet védőburokban felnőni, ezeket a szituációkat meg kell tanulni kezelni.

nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
🙂 Akkor csak én veszem komolyan. A gyerek már valószínűleg el is felejtette. 🤔😉
nov. 13. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!