Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Költözés? Miért viselkedik...

Költözés? Miért viselkedik így a kamasz?

Figyelt kérdés

Külterületen lakunk.Kb 4km a várostól. Egy új építésű ingtlanban. Most a lányom aki 15 elkezdett azon háborog i hogy neki mennyire szar itt, meg hogy ő a belvárosba akár lakni, meg minden osztqlytarsat ott lakik. És ez a ház egy nagy szar.Meg el akar költözni hogy adjuk el. Hiába mondom m dogji, hisz nem azért küzdöttünk ilyen sokat a férjemmel hogy ezeket megvalositsuk, hogy legyen egy korszerű házunk gazdaságnak. Van kocsinak tudjuk hozni vinni, de a bekötő út végén van a buszmegálló. Mehetne azzal is mert valahogy most olyan mintha szégyelne minket.Nem vagyunk lepukkantak. Fiatalok vagyunk, jól öltözöttek.Most nem tudom egy tündéri lányból hogy lett pár hónap leforgasa alatt egy seggfej. Nem tudom mit tehetnénk...

Esetleg ha valaki olyan olvassa aki kamasz írjon ő is légyszíves.



2021. júl. 1. 07:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
24%
Hogy beszélsz a gyerekedről? Nem csoda ha ilyen.
2021. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Kamasz.. nekik altalaban mindig van bajuk valamivel. Kéz opció van vagy leülsz megbeszéled ezt vele hogy xy miatt laktok itt, sokat dolgoztatok érte és elvárod a tiszteletet, vagy ráhagyod és majd lenyugszik.
2021. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
32%
Szerintetek normális le s..gfejezni a gyereket?
2021. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%

1# hiába a gyereke, attól még tisztában lehet vele ha s.ggfej, ha bunkó, ha tündéri... mint ahogy azt is láthatja egy szülő hogy szép gyönyörű csúnyácska a gyereke, vagy hogy jó tanuló, rossz tanuló, jóeszű, stbstb.


kérdező, a lányod tini. dacol, lázad. lehet, hogy van valaki a háttérben, akivel anélkül szeretne találkozni, hogy az orrotokra kötné, pl. egy fiú. megértem őt, én se szeretném, ha minden ismerkedésre randira úgy kellene elmennem hogy anya apa visz. bár ezt meg lehet beszélni, hogy csak a közelben raknak ki. a buszozást lehet gáznak érezné... de lehet hogy alapvetően csak az hiányzik neki, hogy spontán bármikor fogja magát és menjen, ha a barátnői is megbeszélik hogy fél óra múlva tali. neki napközben buszra kell várnia hogy mehessen ha nem vagytok otthon, hétvégén meg titeket ugrasztani. én épp ezért nem vettem vidéken házat (mert ott nőttem fel, fenti okok miatt nem szerettem), hanem a belvároshoz 10p sétányira.

2021. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Nem mondtam rosszat szerintem. Csak azt írtam le ami az ő száját elhagyta. És hogy emiatt segfejj.. És igen, az!

Mert most utobban idióták vették körül az iskolában, és amiatt lett valószínű ilyen. És nem hiszem hogy tündérbögyörőznöm és cukimukiznom kéne azok után hogy át ette a sok barom stílusát. Mindent megkapott, oda vittük ahova csak akarta, éjszakákon beszélgettünk mindenen, aztán csak hopp ez van... Igen vállalom hogy leirtam hogy seggfej mert az

2021. júl. 1. 07:52
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
El kellene beszélgetned vele erről, mert csak távolodni fog. 15 eves meg nem csinalhat azt amit akar. Te vagy érte a felelős. Szabályok szankciók kommunikáció tisztelet. Amig normálisan viselkedik te is az vagy vele és ezt meg lehet mondani, de ha bunkó akkor szankciók vannak. Kommunikáljon már 15 éves ezt fel képes fogni és neked is kezdeményezned kell.
2021. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Egész nap én itthon vagyok mivel a gazdaságot a jószágok át el kell látni. Férjem dolgozik. Bármikor bevinnem ha mondja.Sose ott rakom ki ahol van a találka mindig egy utcával arrébb. Egy két barátnője akik voltak imádták itt lenni mindig mondták ok is ilyen helyen akarnának lakni. Csak hát őket is lepasszolta mert milyen már hogy ők szeretnék minket.
2021. júl. 1. 07:57
 8/37 anonim ***** válasza:
92%

Az én nevelt lányom meg a belvárosban lakik, ő azt utálja :D

Nem szereti, hogy zajos, nem szereti a turistákat, azt, hogy 15 percet kell sétálni, hogy zöldet lásson, egyébkémt csakna betonrengeteg... Utálja, hogy hétvégén a bulizók miatt nem lehet aludni...

Pedig minden ott van egy köpésre, a suliba gyalog is mehet, nem kell átbuszoznia a fél városon a dugóban.

Kamasz. Ez ilyen. Sosem lesz jó semmi :D nyugi, majd elmúlik.

2021. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%
Kamaszkor
2021. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Katasztrófa. Sógornőm aki egy birka türelmi mondt vele így beszélne gyereke már kapott volna egy csattot. Remélem hamar vége ennek. Mondta elakar költözni. Mondom persze. Keressünk akkor 3gy olyan gimit ami messzebb van és mehet kollégiumba. Na akkor mondja jó, de az mit takar. El mondtam neki, aztán jajj hát ő olyan helyre nem megy... Mondtam neki én is voltam kamasz, de nem voltam tiszteletlen.
2021. júl. 1. 08:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!