Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól adnál a...

Hány éves kortól adnál a gyereked kezébe borotvát?

Figyelt kérdés

dec. 7. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Kettő. Hagy játszon a gyerek. Körülbelül annyira való a kezébe, mint egy okostelefon. Azt mégis látom nap mint nap.
dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez a kamasz témakör kedves első.

Én 12 évesen már egyedül borotválkoztam, úgyhogy kb akkor.

dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Amikortol igenye van ra. En 10 evesen titokban kezdtem hasznalni, de no vagyok, nagy volt akkoriban a nyomas is (iskola, oltozo, rohogtek azon, aki egy picit is szoros volt).


Kisfiam van, nem tudom, hogy nala hogy fog alakulni, de tiltani nem fogom, ha sajat igenye, az biztos.

dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Amikor elkezdi zavarni, és szeretne szőrteleníteni. Ez nincs korhoz kötve.
dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Somló Volán Zrt. válasza:
85%
Én 17 éves vagyok és nem olyan rég kaptam borotvát, mert szerettem volna kipróbálni, hogy milyen borotválkozni. Mivel szőke vagyok és most se látszik az arcszőrzetem, csak ha nagyon megnézem magamat a tükörben, ezért még most se lenne szükséges borotválkoznom. Eddig összesen kétszer borotválkoztam, hogy az arcszőrzet erősödjön, mert majd bajuszt szeretnék növeszteni. A bajuszom is látszik a tükörben, de az utcán az se látszik.
dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Én anno 15 évesen kezdtem borotválni az egész fejemet, és azóta is rendszeresen.
dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Amikor érdeklődést mutat. Úgy gondolom, egy 8-10 évest már simán meg lehet rá tanítani, hogyan ne vágja vele ketté az ereit. Ha minden vágya az akármije borotválása, hát csinálja.
dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Amikor kéri. Ez lehet 10 eves is. (segítenek neki persze) én 12 évesen kezdtem.
dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
8 éves lányom még a hátsóját se tudja kitörölni rendesen. Auti, ha ez mentség. De még jó sokáig nem engedném. Én 12 körül kezdtem. Az reális.
dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Amikortól igényli

Én fiú létemre anno 14 évesen kezdtem a szőrtelenítést pl

dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!