Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimnazista gyereked mikor és...

Gimnazista gyereked mikor és mennyit tanul hétvégén?

Figyelt kérdés

Az enyém csak vasárnap este kezdi el a tanulást, amivel az őrületbe kerget... 3-as, 4-es tanuló, neki ennyi elég, pedig tudja hogy tovább kell tanulnia. Kilencedikes.


Tiétek mikor kezd neki a tanulásnak?


Barátnőm fia szombaton kora délutánig letudja, és marad másfél nap pihenésre. Nálunk meg az egész hétvége egy merő idegbaj.


dec. 16. 22:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
71%

" pedig tudja hogy tovább kell tanulnia."

Miért is?

dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Mert például egy gimnáziumi érettségivel sehova nem veszik fel?
dec. 16. 23:36
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
A lányom 12.-es, sokszor már péntek délután nekiáll. Próbálja legalább az egyik napját szabaddá tenni hétvégén. De néha egész hétvégén tanul. Én meg próbálom pont lebeszélni erről az őrült hajtásról.
dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Az enyém vasárnap este tanul összesen kb. Egy órát., 🧐
dec. 17. 00:21
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Hiába hajtottam ki a belemet is a középiskolában, ugyanúgy bekerültek egyetemre a kettes hármas jegyekkel bukdácsoló osztálytársaim/szaktársak/más ismerősök. Szóval ezen nem múlik... 😅
dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Hát azért szerintem nem mindegy az se, milyen egyetemre... Egyáltalán nem vagyok teljesítménykenyszeres, meg nem szólunk a hármasokert se.. De ez elkepeszto számomra. Ez a hétvégi egy órás tanulas.
dec. 17. 00:23
 7/41 anonim ***** válasza:
82%
A 3-as válaszom miért lett teljesen lepontozva. A kérdésre válaszoltam, mi a nem hasznos benne?
dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%

Priorizálással jobb pontot is össze lehet hozni. Érettségin jó eredményt kell elérni azokból a tárgyakból, amik számítanak és pipa. Osztálytársam 3,5 körüli átlaggal létezett végig, felvételin meg lett 436 pontja a két emelttel. Az rohadt sok.

Mellesleg a kilencedikes jegyek nagyobb része fixen nesz számít, max 1 természettudományos, ha abból van a legjobb jegye és benne van az utolsó két tanult évben.

dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%

Itthon egyáltalan nem tanul.

Úgy 4es átlaga van. Nem fog tovabbtanulni egyetem/főiskolán.

dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
10%

"ugyanúgy bekerültek egyetemre a kettes hármas jegyekkel bukdácsoló osztálytársaim"

Az olyan "egyetem" is lehetett. 😅

Egy komoly szakon nem talalkozol olyannal, aki korábban bukdácsolt.

dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!