Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek már nagy (gimnazista,...

Akinek már nagy (gimnazista, egyetemista) a gyereke, hogy látja, melyik volt a legnehezebb korszak a gyereknevelés során?

Figyelt kérdés
Nekem 14 hónapos a kisfiam, és nagyon nehéz vele, folyamatos foglalkozni kell vele, lesni minden lépését, kitalálni mi is a baja, ha nyűgösködik, hisz beszélni még nem tud. Ezután nem biztos, hogy be merek vállalni egy másik babát, mert gondolom a 2-3 éves időszak és a tinikorszak még ennél is nehezebb lesz. Vagy tévedek?
2011. júl. 16. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Három gyermekem van a két nagyobb már gimnazista, a kicsi 3 hós. Szóval van tapasztalat a nagyobb korra is. Sajnos az örök érvényű mondás abszolut igaz: kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy... minden korszaknak megvannak a maga nehézségei de a szépségei is... Szinte depis lettem, hogy felnőttek a nagyok, nem lehet már velük annyit foglalkozni, mert nem igénylik... most meg a picivel vagyok depis, hogy úr Isten, hogy lehet ezt bírni??? szóval fel a fejjel!! Egyszerre kihívás és boldogság, de ezért szép szülőnek lenni !!
2011. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!