Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Karácsony ajándék nélkül?

Karácsony ajándék nélkül?

Figyelt kérdés

A párom kiskamasz gyerekei nem fognak idén ajándékot kapni sem tőlünk sem az anyjuktól, ráadásul pont akkor ők is nálunk lesznek, mikor az enyémekhez (már nagyok) jönnek az exem és az én szüleim, rokonak stb. Az csak hab a tortán, hogy amúgy sem szeretnek minket, gondolom ezzel sem fogjuk belopni magunkat a szívükbe. Nagyon kellemetlen lesz.

Nem így lett ez eltervezve, de most így alakult, a párom ugyan átutalta anyukának az ajándék pénzt, de a kombi cirkó másként döntött. Hogyan lehet az adott helyzetből a legjobbat kihozni?


dec. 23. 12:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16, 13 és 9 évesek.
dec. 23. 12:27
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vesztek egy egy kis párezer forintos apróságot és a probléma letudva.
dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha akartok még tudtok nekik venni, mert ez igy eleg gáz… de szerintem nem is akartok
dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ez elég gáz, hogy ti nem vagytok képesek ajándékot venni nekik, elkülditek a pénzt és onnantól kezdve ti mossátok kezeiteket… nem is értem miért nem szeretnek titeket, gondolom mindenben ilyenek vagytok. Nem kéne elsősorban kiközösíteni őket…

Amúgy vagy vesztek nekik gyorsan valamit, vagy a te gyerekeid nem akkor kapják meg az ajándékaikat, amikor ők is ott vannak. Remélem ennyi empátia szorult belétek.

dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Megint te? Nagyon sajnálom a párod gyermekeit, borzasztóan viselkednek velük az amúgy felnőtt gyerekeid..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..

dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Egyeltalán nem értem ezt az ajándékokkal kurvulást, miért nem vesztek nekik ti? Vagy megkapják az árát az anyjuktól?


2 opció van:

A: vesztek nekik valami kis apróságot

B: nem előttük fogtok ajándékozni

Nem kell hozzá nagy matek.

dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem képes a párod ajándékot venni a gyerekeinek, az anyjukkal veteti meg?


Nem az ajándék itt a legnagyobb gond...

dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Nyilvan nalatok ez nem problema, hiszen a felnott gyerekeid egyebkent is terrorban tartjak oket.

Megszoktak mar, hogy rosszabbul bantok veluk, mint a kutyakkal.


Szerencsetlen gyerekek, nagyon sajnalom oket.

dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Ne költse anyuka kombi cirkóra az ajándékra adott pénzt, ha közös ajándék lett volna, és emiatt elúszott, akkor utalja vissza.
dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Előre megbeszéltük, hogy mit kapnak, ehhez a családból mindenki pénzt adott nekik, mert a nagyok telefonokat kértek, a kicsi PS-t és hozzá játékokat. 50-50E-t utalt rá az apjuk.

Azt nem tudom megoldani, hogy az ajándékozásnál ne legyenek ott, mert amíg se melegvíz, se fűtés, addig kénytelenek nálunk lenni. Az anyjuk és a nevelőapjuk is nálunk vannak, sőt még a tengerimalacaik is, mert nem tudnak máshova menni.

Ez az első kérdés amit ezzel kapcsolatban felteszek. Nem tudom miből szűrtétek le, hogy az enyéim terrorizálnák őket. Azért 20 évesen oké, hogy jogilag nagykorúak, de a felnőttől még mindketten nagyon messze vannak, még csak most fognak érettségizni. Biztos lehetne jobb is a kapcsolatuk, de lehetne rosszabb is. Amíg a számítógépen játszanak, addig nincs vérre menő csetepaté.

Nem tudunk miből ajándekot venni. A szerelésre is adtunk majdnem egy 100-ast segítségnek, nem nullázhatjuk le magunkat jobban. A párom számláján konkrétan 371Ft maradt.

dec. 23. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!