Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 8 hónapos terhes vagyok....

Giera kérdése:

8 hónapos terhes vagyok. Tudnátok olyan ötletet, milyen jelképes ajándékot adhatnék a férjem szüleinek? Milyen babás dolgot lehetne (egyelőre) baba nélkül? Ez lesz az első Karácsonyunk.

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 20:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Miért kellene pont babás dolgot _adnod_ nekik karácsonyra????? Nem ők várnak babát...
2021. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
88%
Ismét egy "úgy csinálok, mintha senki nem lett volna még terhes a világon rajtam kívül, és mindenkinek az agyára megyek a magzatommal" kérdés.
2021. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Maximum akkor adnek ezzel kapcsolatos ajandekot (de nem csak ezt), ha pont karacsonykor akarnam bejelenteni a terhesseget. Bar szamomra meg ez a nagy unnepelyes bejelentgetes is giccses, de ez en vagyok.

Egyebkent pedig attol meg, hogy gyereketek lesz, nem kell, hogy minden rola szoljon.

2021. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

NO COMMENT

2021. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell nekik babás ajándék, nem nekik lesz babájuk.

Esetleg egy 4D ultrahangos fotónak örülnének az unokájukról szépen bekeretezve, de én ezt csak kiegészítőnek adnám, konkrét karácsonyi ajándéknak valami olyat adnék ami róluk szól, nem rólam és az én terhességemről.

2021. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Atyaúristen 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2021. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
99%
A babavárás rólad szól. Persze, családtagok, barátok örülnek... De hidd el, ez az egész baba dolog csak téged pörget így fel :)
2021. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Ez lesz az elso karacsonyotok? Marmint egyutt? 8 honapos terhes vagy es meg nem karacsonyoztatok egyutt?😬

Vagy nem ertem.

2021. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%

Ha ők törik a fejüket, hogy milyen babás holmit vegyenek neked, az logikus.

De hogy jönnek ők a babádhoz, míg nem született meg?

2021. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

szerintem nem szükséges a nagyszülőknek "babás" ajándékot adni.

De ha jónak látod, adj nekik egy fényképalbumot, amibe beragasztasz egy ultrahang képet, meg kettőtökről (az apukával) egy közös fotót. Főleg akkor, ha a szülők idősebbek, és szeretnek papírképeket nézegetni, nem csak az online küldötteket.

Ha viszont őket sem érdeklik a papír fényképek, adhatsz nekimegy digitális képkeretet is.

2021. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!