Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnátok, ha meglátn...

Hogyan reagálnátok, ha meglátnátok, hogy a még 18 évet nem betöltött kamaszotoknak tetoválása van?

Figyelt kérdés
Talált olyan tetoválót, aki megcsinálta neki.

dec. 27. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Elgondolkodnék, hogy miért a hàtam mögött csinált ilyesmit és miért nem tudtuk megbeszélni? Hol siklott félre a kapcsolatunk?
dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem valami gagyi és sufnis munka, akkor nem szólnék.


Én 32 vagyok, en is 16évesen csináltattam az elsőm, anyámék tudta nélkül. Aztán mégis semmit nem vefolyásolt az életemben.

Azota lett még pár.

dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy az #1-es és ezt fel is vázolnám neki

A tetkó meg már ott van, ez van. Ő teste, ő választása - őszintén erdeklodnek a valasztasarol es a tetovalas elmenyerol

dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Megváltoztatni már úgy se lehet. Ha esetlen gagyi a minta, akkor keresünk egy tetoválószalant,ahol tényleg szépre megtudják csinálni
dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Mondanám neki hogy jó hülye. De ez van, az már ott marad. Ő baja.
dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmit, de a szalont feljelenteném, mert ez nem oké. Ilyet nem csinálunk, és az aki ilyet csinál 99%-ban nem erősség a higiéné és társai.
dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha hivatásos tetováló csinálta, felnyomnám a megfelelő helyen, mivel 18 éves kor alattinak csak szülői hozzájárulással lehet tetoválást csinálni.

Ha pedig valami haverja oldotta meg okosban a garázsban wish-ről rendelt géppel, leülnék vele elbeszélgetni a lehetséges egészségügyi kockázatokról.

Meg alapból próbálják hatni rá, hogy az ilyeneket ne a hátam mögött, titokban csinálja, hanem beszéljük meg. Bár ha ennyire nem bízna bennem, valamit nagyon elrontottam a nevelésben.

jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
feljelenteném a tetoválót, a gyereknek meg nem bocsátanám meg soha ezt
jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attol függ,milyen tetoválás. Ha ízléses és kicsi,akkor oké. A kérdesed alapján már majdnem 18 a gyereked,csak még nem töltötte be.
jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Elérném, hogy legközelebb a tudtommal csinálja. Ha nem tanítottad meg neki, hogy akkor is tegye a helyes dolgot, amikor nem látod vagy felügyeled őt, valószínű már csak magától fog rájönni. Egy alapos, kegyetlen szidással csak azt fogod elérni, hogy újra és újra a hátad mögött csinálja ezeket a dolgokat.

Sok sikert.

jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!