Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nálatok megváltozott valami...

Nálatok megváltozott valami azzal hogy betöltöttétek a 18-at?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanúgy suliba jártam, ugyanúgy nem magam tartottam el. Mivel nem csináltam semmi illegálisat, hogy akkor már engem vonjanak felelősségre, így szinte meg sem éreztem.
2014. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 H.Orsolya ***** válasza:
100%
Nálam semmi nem változott, hiába vártam a csodát :)
2014. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
MI változna? Ez a 18-as hülyeség csak kitaláció, mert valami barom aki törvényeket írt unatkozott, de ki kellett valamit kitaláljon.
2014. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
73%
változott. Elkezdtem cigizni. Anyukám egy kicsit kiborult, de amikor abba hagyta a szoptatásomat azóta cigizik szóval tőle tanultam. Nincs joga felháborodni.
2014. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel 9 nap van köztünk. Együtt mentünk bulizni és Anyu mondta, hogy addig maradunk, amíg akarunk, mert már nagykorúak vagyunk. Hát, már éjfélkor otthon voltunk. :-)Csak ennyi változott. Igaz ez 15 éve volt.
2014. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi változott volna?Semmi.
2014. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Anyukám engem küldd el dohányboltba :D (Najó, egyszer fordult elő) De amúgy tényleg semmi sem változott, max az, hogy én is aláírhatom a kéményseprő papírját..
2014. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az életkorom. :D Amúgy nem változott semmi. Szüleim ugyanúgy eltartanak, diák vagyok, keresetem nincs. Nem cigizek, nem iszok, véradó sem lehetek az epilepsziám miatt, amúgy sem éltem soha olyan dolgokkal, amiért várni kellett volna a "bűvös számot". :D
2014. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!