Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 12.héten vérzés?

Betöltött 12.héten vérzés?

Figyelt kérdés
Szerdán kezdődött, hogy a semmiből élénk piros vér távozott a hüvelyemből mosdó használat után. Nem sok, de akkor is ott volt. A kórház elhajtott, hogy ha se görcs, se bővebb vérzés nem áll fenn, akkor menjek haza és feküdjek. Egy nagyon rendes magán orvos viszont fogadott még aznap délután, a baba jól van, a méhemen nem látott semmit ami vérzésre utána, hematoma sincs állítólag. Ma reggel viszont megint barnás véres kicsi váladék távozott, illetve szúrkáló érzésem van a méhnyak körül. Hívtam az ambulanciát,le vagyok pattintva, el vagyok keseredve :( hétfőn megyek a saját orvosom hoz. Volt már valaki így, hogy nem találták a vérzés okát?

2023. szept. 1. 08:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Mosdóba sem merek elmenni nagydolgot végezni, már elnézést.
2023. szept. 1. 08:08
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem hívni kell őket, hanem odamenni.
2023. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Én biztos keresnék egy (másik) magándokit, aki fogad, ha ilyen nincs, akkor mennék az államiba, bárhova, és nem hagynám, hogy elhajtsanak.

Esetleg ha fel tudod hívni azt a dokit, aki vizsgált, tőle is megkérdezheted, hogy érdemes lenne-e szerinte még egyszer ránézni, hátha van valami változás.

2023. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
2#-el egyetértek. Plusz azért ne vicceljünk már,rájuk verném az asztalt és hívnám a betegjogi képviselőt. Mi a fenének fizetni a TB-t?Tessék ellátni a feladatukat,de ha a saját rokona menne...azonnal mosolyogva. Mondom ezt eü dolgozóként,nálunk ha éjfélkor egy szúnyogcsípéssel jöttek be azt is el kellett látni,nem hogy vérzéssel(nem nőgyógyászat). Ha olyannak érzed hívd fel a magándokit is,vagy menj be államiba újra. Nem kell telefonálni.
2023. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is, nekem először nem mondtak semmit, a második alkalommal jobban megnéztek, akkor látták, hogy a placenta eléri a méhszájat és az okozza a vérzést. Szerintem érdemes elmenni egy másik dokihoz és a placenta helyzetére is rákérdezni.
2023. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!