Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd protein port inni a...

Engednéd protein port inni a gyereked?

Figyelt kérdés
febr. 25. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Minek? Amúgy nem fogja megkerdezni, megveszi magának a zsebpénzéből
febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Kevés infó. Kaja helyett, kaja mellett, milyen célból...?

Semmi ártalmas nincs benne, csak épp teljesen felesleges kiadás, ha nem jók a céljai, rossz mellette az étrend és az edzés.

Segítenék neki

febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha edzene meg az edzést komolyan venné, meg célja lenne akkor igen. De le kell vele ülni, hogy ez nem helyettesíti az étkezést, és nem ettől lesz izmos csak hozzásegíti. De ettől függetlenül miért ne?

Én a teljesítménynövelőket tartom veszélyesnek. Nyilván normális időnként meg mennyiségben fogyasztva tud segíteni, de nekem már halt meg ismerősöm mert teljesen függője lett és injekciózta magát. Egyszer csak a szervezete feladta. Csak óvatosan és mértékkel mindent.

febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Persze, semmi baja nem lesz tőle.

Viszont nem olcsó mulatság, szóval azért érdemes mellette tájékozódni, hogy miért is issza.

febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
#3., #5. Ez azért így sajnos nem igaz, komoly veseproblémákat tud okozni.
febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem is tudtam hogy ezek veszélyes szerek. Azt hittem táplálék étrendkiegészítők.
febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

7-es: veseproblémát akkor tud okozni, ha hosszú távon túl nagy adagban viszi be a fehérjét. De ez nem csak a porokra, hanem bármilyen magas fehérjetartalmú ételre igaz. Csak úgy azért persze nehezebb, mert az ember ritkán eszik meg 1kg csirkét naponta.


Mindenkepp fel kell világosítani a helyes használatáról, de kétlem hogy túlzásba esne majd vele, már csak az ára miatt is :D

febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Menőcsajszi72 ***** válasza:
62%
Attól függ hogy hány éves...
febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!